Amumu ct, Amumu Counter, Amumu Counterları - Amumu'ya Karşı Güçlü Rakipler ve Öneriler

0 Yorum · 376 Görüntüleme

Amumu'ya karşı hangi rakipler güçlü, hangi rakipler onu evire çevire yenebilir ve Amumu'ya karşı mücadele ederken nelere dikkat etmelisiniz, öneriler nelerdir. Aynı zamanda Amumu'ya karşı kötü olan rakipler hangileridir. Detaylar haberimizin devamında...


Amumu Counter

Amumu Counter

Amumu counter (Amumu ct)'dan bahsetmeden önce biraz kendisinin özelliklerinden bahsedelim. Daha sonra rakiplerine geçeceğiz.

Amumu Hüzünlü Mumya; Efsane, Amumu'nun eski Shurima'dan gelen yalnız ve hüzünlü bir ruh olduğunu iddia eder. Bir arkadaş arayışı içinde dünyayı karış karış dolaşmaktadır. Kadim bir lanet yüzünden dokunduğu, sevdiği her şeyin felaketine yol açtığından, sonsuza kadar yalnız kalmaya mahkum. Onu gördüğünü iddia edenler, küçük boylu, yosun renkli ve sargılarala kaplı canlı bir cesedi tarif ederler. Amumu, efsanelere, şarkılara ve folklorlara nesiller boyu anlatılanlara konu olmuştur. Bu yüzden neyin gerçek neyin uydurma olduğunu ayırt etmek imkansız hale gelmiştir.

Öncelikle LoL karakteri Amumu'nun yeteneklerini hatırlayalım.

Amumu Yetenekler

Lanetli Dokunuş
Amumu'nun temel saldırıları 3 saniye boyunca düşmanı lanetler, onlara verilen herhangi bir büyü hasarından % 10 bonus gerçek hasar almalarına neden olur.

Sargı Atışı
Amumu hedefe yapışkan bir sargı atar, kendisini hedefe çekerken hasar verir.

Gözyaşı Seli
Yakındaki düşmanlar acı çekerek her saniye azami canlarının belli bir yüzdesini kaybeder ve lanetler tazelenir.

Sinir Krizi
Amumu'nun alacağı fiziksel hasarı kalıcı olarak azaltır. Amumu öfkesini açığa çıkarabilir ve çevresindeki düşmanlara hasar verebilir. Amumu her vurulduğunda, Sinir Krizi'nin bekleme süresi 0,5 saniye azalır.

Hüzünlü Mumya'nın Laneti
Amumu, düşman birimlerine hasar veren ve saldıramayacakları veya hareket edememelerini sağlayacak şekilde sagılarla dolayarak lanetler.

Amumu Counterlar'ına (Amumu ct) bir göz atalım.
Amumu ct, Amumu Counter, Amumu Counterları:

Amumu'ya Karşı İyi Olan Rakipler

Amumu'ya Karşı İyi Olan Rakipler

Amumu'ya Karşı Kötü Olan Rakipler

Amumu'ya Karşı Kötü Olan Rakipler
Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!