Hitman Sniper kesinlikle App Store ve Google Play Store'da bulabileceğiniz en iyi oyunlar arasında. Square Enix tarafından yayınlanan oyun genellikle 1.5 dolar. Şimdi ücretsiz.

Hitman Sniper Ücretsiz

Hitman Sniper Ücretsiz

Hitman Sniper kesinlikle App Store ve Google Play Store'da bulabileceğiniz en iyi oyunlar arasında. Square Enix tarafından yayınlanan oyun genellikle 1.5 dolar. Ancak mobil oyunlarınız için herhangi bir ödeme yapmak istemiyorsanız, Hitman Sniper şuan ücretsiz olarak kullanılabilir.

Geçmişte birçok kez, Hitman Sniper, iki platformdan birinde Android veya iOS için ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu. Bazen iki platform kullanıcıları da oyunu bedava alamazlar. Şimdi sadece sınırlı bir süre için ücretsiz. Ancak bu sadece Android kullanıcıları içindir.

Bir iOS cihaz kullanıyorsanız hala oyunu almak için ödeme yapmanız gerekir, ancak Hitman Sniper'in Android sürümü sınırlı bir süre için Google Play Store'da ücretsiz olarak kullanılabilir.

Görevlerinizde kullanabileceğiniz 16 benzersiz silahın yanı sıra, oyun 150'den fazla misyon ve 10 farklı sözleşme sunuyor. Skor tablolarındaki ilk sıra için arkadaşlarınla yarışabilirsin.

Hitman Sniper İndir (Android)

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları