Animal Crossing: New Horizon 1.2.1 Güncellemesi Yayınlandı

0 Yorum · 155 Görüntüleme

Animal Crossing: New Horizon'un 1.2.1 güncellemesi yayınlandı ve eğlenceli bir oyun deneyimi sağlamak için sorunları ele aldı.


Nintendo, Animal Crossing: New Horizons için küçük bir yeni güncelleme yayınladı. Şirketin destek web sitesindeki yama notlarına göre, New Horizons'un 1.2.1 güncellemesi "eğlenceli bir oyun deneyimi sağlamak için sorunları ele aldı." Notlar bunun ötesinde daha fazla ayrıntıya girmiyor, ancak çözülen sorunlardan birinin öğe çoğaltma hatası olduğu bildirilmektedir.

Çevrimiçi Animal Crossing: New Horizons oynamaya devam etmek için son güncellemeyi yüklemeniz gerekmektedir. Güncelleme otomatik olarak yüklenmezse, oyunun Switch kontrol panelindeki simgesini vurgulayıp Artı düğmesine basarak ve ardından Yazılım Güncelleme'yi seçerek manuel olarak yapabilirsiniz.

Ayrıca oyunda birçok eğlenceli etkinlik düzenlenecek. Etkinlik 31 Mayıs'a kadar devam edecek ve müzenin balık, fosil ve böcek sergilerinin etrafında farklı istasyonlardan pul toplamanızı sağlıyor.

Damga Rallisi etkinliği bittikten sonra Düğün Sezonu başlayacak. Haziran ayı boyunca, Reese ve Cyrus ile Harv Adası'nda tanışabilir ve yıldönümü fotoğraflarını çekeren onlara "düğün temalı" ödüller kazandırabilirsin.

 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!