Animal Crossing: Pocket Camp Telefonlara Geliyor

Nintendo, akıllı telefonlar için Animal Crossing: Pocket Camp'ı duyurdu.

Animal Crossing Pocket Camp

Animal Crossing Pocket Camp

Nintendo, Kasım ayı sonlarında iOS ve Android'de piyasaya sürülecek akıllı telefonlar için Animal Crossing: Pocket Camp'i duyurdu. Oyun, geleneksel olarak karakterinizin yeni bir yere taşınmasını, hayvan sakinleri ile etkileşim içinde olmasını ve evinizi kişiselleştirmenizi sağlayan Animal Crossing serisindeki diğer oyunlara çok benziyor. Bu sefer etrafında bir kamp teması var. Tam konsol bültenindeki şehirlerden ve kasabalardan biraz daha küçük ölçekli görünmesini sağlayacak bir kamp inşa ediyorsunuz.

Animal Crossing: Pocket Camp Mobil

Pocket Camp'nın ana odak noktası, çeşitli alanlarda bulunan malzemelerden mobilya işçiliği ve karavan eviniz beklediğiniz kadar kişiselleştirilebilir. Arkadaş listenizdeki diğer oyuncularla görüşebilir ve eşyalarınız ile ticaret yapabilirsiniz. Oyun, geri sayım sayaçları ve mikro işlemler gibi ücretsiz oynayabilir özelliklere sahiptir. 

Pocket Camp

Pocket Camp

İyi yapılırsa edilirse, Animal Crossing: Pocket Camp Nintendo'nun en büyük mobil hit olma potansiyeline sahiptir. Fire Emblem Heroes nispeten niş bir seriye dayalı olmasına rağmen, ücretsiz oynanabilir iş modeli nedeniyle Super Mario Run'dan daha başarılı olduğu ortaya çıktı. İletişim, günlük oyun ve küçük oyun içi satın alma konularına odaklanan Animal Crossing, akıllı telefonlar için daha doğal bir yer tutuyor ve seri ana akım çekiciliğini kanıtladı. DS ve 3DS oyunları, Wild World ve New Leaf, her ikisi de dünya çapında 11 milyondan fazla sattı.

Animal Crossing'in mobil bir sürümü için, eskiden beri üzerinde çalışılıyordu. Bir buçuk yıl önce ilan edildi ve başlangıçta Mart 2017'de piyasaya sürülen dört akıllı telefon oyunu arasından seçildi ancak Nintendo yalnızca Fire Emblem Heroes ve Super Mario Run'u bu zaman aralığında sunmayı başardı. Sonunda Animal Crossing ile bu çalışma tamamlanmış olacak. 

Animal Crossing Mobil


Kaynak: 1

Daha fazla..
×

Sitemiz Yenilendi!

Sitemizi sosyal oyuncu ağına çevirdik, sitemize üye olarak oyuncu profilinizi oluşturabilir,

ilgili gruplara katılabilir, kendi sayfanızı oluşturabilir, ilan verebilir, sizin gibi başka oyuncularla tanışabilirsiniz.

Üye olarak oyuncu profilinizi oluşturmanızı ve yenilikleri keşfetmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Türkiye'nin İlk ve Tek Oyuncu Ağına Hemen Katıl!