Apex Legends'ın ALGS Şampiyonası Bu Yıl 3 Milyon Dolarlık Ödül Havuzuna Sahip Olabilir

Apex Legends'ın ALGS Şampiyonası Bu Yıl 3 Milyon Dolarlık Ödül Havuzuna Sahip Olabilir

Apex Legends Global Series rekabetçi oyun etkinliği 2021'de büyük olacak . EA, etkinliğin ödül havuzunun bu yıl 1 milyon dolardan 3 milyon dolara çıkarılacağını duyurdu. Yayıncı, insanların bu yıl ALGS Şampiyonası'nın toplam ödül havuzunu artırmak için Apex Legends oyun içi mağazasından paket satın alabilecekleri DOTA 2 tarzı kitle fonlu ödül havuzu modelini benimsiyor .

Kullanıcıların satın aldığı her Mechameleon, Boarded to Death, Wild Speed ​​ve Silverback paketi, ödül havuzuna 5 $ ekleyecektir. Animal Kingdom paketinin satın alımları havuza 20 $ ekleyecektir. EA, fonları 2 milyon dolarla sınırlıyor, bu da EA'nın kendisinin koyduğu 1 milyon doları hesaba katarken ödül havuzunu 3 milyon dolara kadar çıkarabilir.

EA, “En sevdiğiniz takımlara desteğinizi göstermenin başka bir yolunu sunarken, ALGS Şampiyonası'nın risklerini daha da yükseğe taşımaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Bu paketler 1 Haziran'a kadar satılacak. Mechameleon, Boarded to Death, Wild Speed ​​ve Silerback paketleri, bir efsanevi görünüm, bir destansı sancak çerçevesi ve bir destansı silah tılsımı içerir. Animal Kingdom paketi her şeyi içerir.

Yeni içeriklerden bazılarını aşağıdaki videoda görebilirsiniz , ALGS Şampiyonası hakkında daha fazla ayrıntı EA'nın web sitesinde mevcuttur.

Sezon 9: Legacy, Apex'e birçok ilginç değişiklik getirse de , özellikle lansman sırasında sunucu kararlılığı gibi bir dizi ciddi sorundan da muzdaripti (ancak o zamandan beri düzeltildi).