Assassin’s Creed Chronicles: China Oyununu Ücretsiz İndirin

Yorum · 68 Görüntüleme

Assassin’s Creed Chronicles: China’da, oyuncular Shao Jun’un hikayesine odaklanırken intikam almak için Çin’e geri dönerler. Assassin’s Creed Chronicles: China şu anda UPLAY'de ücretsiz olarak kullanılabiliyor.


Assassin’s Creed Chronicles: China Oyununu Ücretsiz

Assassin’s Creed Chronicles: China Oyununu Ücretsiz

Ubisoft şu anda, Assassin’s Creed Chronicles: China’yı UPLAY’de ücretsiz olarak sunuyor. Ücretsiz kopyanızı almak için tek yapmanız gereken, oyunun UPLAY mağaza sayfasını ziyaret etmek, sepetinize eklemek ve çıkış yapmak.

UPLAY'dan bir şey almadıysanız, sizden bazı ek bilgiler isteyecektir (tercih ettiğiniz ödeme yöntemi ve adresiniz gibi). Bu ücretsiz teklifin işe yaradığını söyleyebiliriz, bu nedenle bu ayrıntıları sağlama konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Assassin’s Creed Chronicles: China’da, oyuncular Shao Jun’un hikayesine odaklanırken intikam almak için Çin’e geri dönerler. Hikayesi, oyuncuları Maijishan Mağaraları, Makao Limanı, Yasak Şehir ve Çin Seddi gibi ünlü yerlere götürür. Keskin ve hızlı bir jian, gizli bir ayakkabı bıçağı, ölümcül sicim dart ve hançer içeren gizli, çeviklik, ölümcül silah ve teçhizat kombinasyonuyla donanmış oyuncular, oyuncular Chinese Brotherhood of Assassins'i reddedenlerin acısını çıkartacaklar.

Climax Studios tarafından Ubisoft Montreal ile birlikte geliştirilen Assassin’s Creed Chronicles, Master Assassin olmanın heyecanını 2.5D'ye getiriyor. Çin'in 16. yüzyıldan kalma geleneksel dokunuşların özünü daha çağdaş izlenimci stillerle birleştirerek hayata geçen Shao Jun’un macerası, oyuncuları Çin’in tarihi eserlerini adeta canlı bir tabloya dönüştürecek.

İlgilenenler ücretsiz oyunu buradan alabilirler. Bu teklif 5 Şubat'a kadar sürecek.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!