ASUS, ROG Strix, ASUS TUF Gaming X3 ve Dual Radeon RX 5600 XT serisi ekran kartlarını duyurdu

ASUS, ROG Strix, ASUS TUF Gaming X3 ve Dual Radeon RX 5600 XT serisi ekran kartlarını duyurdu

ÖNEMLİ NOKTALAR

·       ASUS Radeon™ RX 5600 XT serisi ekran kartları, AMD’nin 7 nm RDNA GPU mimarisiyle en iyi 1080p oyun deneyimini sunmak için tasarlandı.

·       ROG Strix Radeon™ RX 5600 XT ekran kartlarında çok sayıda üst düzey özellik ve güçlü bir soğutma çözümü yer alıyor.

·       ASUS TUF Gaming X3 Radeon™ RX 5600 XT EVO en üst düzey uyum ve dayanıklılık için tasarlandı.

·       ASUS Dual Radeon™ RX 5600 XT EVO anında oyun oynamaya başlamak için gereken tüm vazgeçilmez özelliklere sahip.

ASUS, aralarında ROG Strix, ASUS TUF Gaming X3 EVO ve ASUS Dual EVO Radeon RX 5600 XT modellerinin de yer aldığı üç yeni Radeon™ ekran kartını duyurdu. Bu yeni kart tasarımlarının özel PCB’leri, güç tasarımları ve soğutma sistemleri, AMD’nin yeni yonga setiyle bir araya gelerek, referans tasarımdan daha yüksek performans sunuyor. 1080p çözünürlükte yüksek kare hızları isteyen oyuncular, aradıkları her şeyi ASUS Radeon RX 5600 XT ekran kartı modellerinde bulacak.

ROG Strix: Uçuşa Geçin

ROG Strix Radeon™ RX 5600 XT, 1080p oyunlar için rakipsiz özelliklerle donatıldı. PCB yüzeyindeki bileşenler Auto-Extreme Teknolojisi ile hassas bir şekilde lehimlendi. GPU ise MaxContact özelliği ve büyük bir soğutma bloğu ile soğutuluyor. Üst kısımdaki üç fan yeni Eksen Teknolojisi tasarımımızdan yararlanıyor. Bu fanlar bir önceki nesilde sektöre liderlik eden fanların da önüne geçiyor. Bu katmanlar arasında 0dB modu, sağlamlaştırılmış çerçeve, Super Alloy Power II bileşenler ve daha birçok özellik yer alıyor.

 

ASUS TUF Gaming: TUF Sağlamlığı

TUF Gaming X3 Radeon™ RX 5600 XT EVO, TUF adına yakışan dayanıklılıktan ödün vermeden soğutmayı üst düzeye taşıyan üç güçlü fana sahip. Auto-Extreme üretim süreciyle üretilen kartlar, PCB’nin eğilmesini önleyen sağlam bir arka plakaya ve çift rulmanlı fanlara sahip. Tüm bu bileşenler TUF ürünleriyle uyum için zorlu testlerden geçiriliyor. TUF Gaming X3 EVO süper soğutma özelliklerine sahip çok güçlü bir ekran kartı.

ASUS Dual: 2 Kat Fan. 2 Kat Eğlence.

En yeni AMD oyun deneyimini en saf haliyle sunan ASUS Dual Radeon RX™ 5600 XT EVO, performans ve sadeliği benzersiz bir şekilde birleştiriyor. Sıcaklıkları kontrol etmek için eksen teknolojili iki fan havayı dev soğutma bloğuna iletirken, Auto-Extreme teknolojisi de genel güvenilirlik sağlıyor. Bu da hemen takıp oyun oynamaya başlayacağınız güçlü bir sistem oluşturmanızı sağlıyor.