Batman, Haunted Hallows Etkinliği İçin Rocket League'e Dönüyor

0 Yorum · 64 Görüntüleme

Psyonix, Batman'in cadılar bayramında yapılacak olan Haunted Hallows etkinliği için Rocket League'e dönecek.


Psyonix tarafından geliştirilen ve PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5 ve PC platformları için 7 Temmuz 2015 yılında yayınlanan, arabalarla oynanan bir futbol oyunu olan Rocket League bu yıl ki cadılar bayramı etkinliğine Batman'i geri getireceklerini açıkladı. 

Psyonix, Batman'in 1 Kasım'a kadar devam edecek olan oyunun cadılar bayramı için özel hzırlanan Haunted Hallows oyun içi etkinliğinin bir parçası olarak arabalarla oynanan bir futbol oyunu olan Rocket League geleceğini duyurdu. Bu yılkidüzenlenmesi planlanan etkinlikte Jocker Dominus Çıkartması, Harley Quinn Wheels ve Poison Ivy Boost gibi öğelerle Batman'in düşmanlarına odaklanılıyor. Bunun yanı sıra Haunted Hallows etkinliğinin ilk günü oyuna giriş yapan oyuncular giriş ödülü olarak ücretsiz bir Kara Şövalye Oyuncu unvanı elde edecekler. 

Etkinlik hakkında yapılan açıklamalara göz atalım:

"Yeni Etkinlik Görevleri – Oyuncular, Joker Dominus Çıkartması ve Takviyesi, Gotham’ın En İyi Merc Çıkartması, Harley Quinn Wheels ve Topper, Poison Ivy Boost ve daha fazlası gibi Batman Super-Villain temalı öğelerin kilidini açmak için Haunted Hallows Event Challenges’ı tamamlayacaklar." 

"Gotham City Rumble LTM – Rumble modu dönüşüyor ve güçlendirmeler artık Batman ve düşmanlarından sonra temalı. Oyuncular Joker’in Boks Eldiveni, Bot yerine Harley’s Hammer, Grappling Hook yerine Poison Ivy’nin asmaları ve daha fazlasını kullanabilir."

"Batmobiller ve Yarasa Sinyalleri – Batmobile (1989), The Dark Knight’s Tumbler ve Batmobile (2016), Haunted Hallows sırasında Item Shop’ta mevcut olacak. Ek olarak, üç farklı çağdan Bat-Symbol’u gösteren üç Bat-Signal Gol Patlaması olacak. Tüm Batmobiller ve Hedef Patlamaları, 2000 Kredi karşılığında Batman Cadılar Bayramı Paketi’nde, bireysel Batmobil Paketlerinin yanı sıra Makara Ömrü Çıkartmaları ve Hedef Patlamalarını ayrı olarak satın alma olanağıyla sunulacak." 

 

 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!