Biomutant, İsveçli geliştirici Experiment 101 tarafından geliştirilen ve THQ Nordic tarafından yayınlanan yaklaşmakta olan bir aksiyon rol yapma oyunudur.

Biomutant

Biomutant

Biomutant, İsveçli geliştirici Experiment 101 tarafından geliştirilen ve THQ Nordic tarafından yayınlanan yaklaşmakta olan bir aksiyon rol yapma oyunudur. 2019'un ortalarında Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Biomutant açık dünya ortamında geçen ve oyuncunun mutasyona uğramış hayvanlarla dolu bir dünyada rakun benzeri bir yaratığı kontrol altına aldığı üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Oyuncunun yapması gereken ilk şey, kendi karakterini kişiselleştirmek. Cinsiyet, uzunluk, vücut şekli ve kalınlığı, kürk, dişler ve diğer birçok özellik ve hepsinin oyun sırasında oynanabilir karakterin istatistikleri üzerinde doğrudan etkisi vardır. Daha kalın bir karakter daha ağırdır, bu da onu yavaşlatır. Ancak madalyonun diğer yüzünde ise anlaşma ve daha fazla hasara karşı dayanmasını sağlar. Savaş sistemi, yakın dövüş saldırılarını uzun mesafeli atışlarla birleştirir. Oyuncu, oyun boyunca parçaları toplar ve bu parçaları bir silah oluşturmak için birleştirir. Her bir parçanın nihai ürünün istatistikleri üzerinde kendi etkisi vardır. Oyun, kriyojenik ve elektrik dahil, savaşlarda etkili olan çeşitli Eklere sahiptir. Oyuncu, savaş sırasında farklı silahlar arasında geçiş yaparak çoklu silahların gücünü birleştirebilir. Kahraman sola, sağa ve geriye atlayabilir, zıplayabilir. Oynanabilir karakterin seviyelendirilmesinin yanı sıra, oyuncu kendi niteliklerini güçlendirmek veya yeni saldırı kombinasyonlarının kilidini açmak için seviye yükseltme puanlarını da kullanabilir. Yeni hareketleri öğrenmenin başka bir yolu, her alandaki belirli karakterlerle etkileşime girmektir. Çoğu hamle, oyunun silah işçiliği sistemi kullanılarak oluşturulmuş silahlara dayanır.

Biomutant Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows 7 veya daha yüksek (64 bit)
 - İşlemci: 2.6 GHz Intel Core i5-750 veya 3.2 GHz AMD Phenom II X4 955
 - Bellek: 4 GB RAM
 - Ekran Kartı: 2 GB Direct3D 11 yetenekli video kartı (GeForce GTX 780 veya Radeon R280)
 - DirectX: Sürüm 11
 - Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Facebook Yorumları