Bir GTX 1060 satın al ve The Honor ya da Ghost Recon Wildlands'ı bedava al

Yorum · 31 Görüntüleme

Nvidia '' Savaşa Hazırlan'' kampanyasını genişletiyor.


Nvidia'nın GeForce GTX 1060 fiyat-performans oranı, kartı almayı düşünmek için yeterli bir neden; ancak, almak için ek olarak teşvikler arıyorsanız, For Honour veya Ghost Recon Wildlands'ın ücretsiz kopyasını şimdi elde edebilirsiniz.

Orta sınıf Pascal bölümü, Nvidia'nın "Savaşa Hazırlan" paketinin tanıtımına eklenen en sonuncusu. Başlangıçta ücretsiz oyun teklifi, bir GeForce GTX 1070 veya 1080 kart, masaüstü sistem veya kaliteli dizüstü bilgisayar satın alımlarına uygulanıyordu. Daha sonra GTX 1080 Ti'yi piyasaya sürdükten sonra kampanyayı genişletti ve şimdi GTX 1060 de partiye katılıyor.

"For Honor ve Tom Clancy'nin Ghost Recon Wildlands için" Önerilen "GPU olan GeForce GTX 1060, yüksek ayarlarla saniyede 60 kare ile inanılmaz bir 1080p deneyimini sizlere yaşatıyor. Her iki oyun-içi testi performans sonuçları, GeForce GTX 1060'ın kendi sınıfında en iyi performansı sunduğunu gösteriyor "diye belirtiyor Nvidia.

Ücretsiz bir oyundan faydalanabilmek için, satın alma işleminin promosyona katılan bir satıcıdan yapılması gerekiyor.

''Savaşa Hazırlan'' promosyonu, aynı zamanda Nvidia'nın ücretsiz oyunun kullanıldığı GeForce Experience 3.x yardımcı programını da başlatmasının bir yolu olarak görülmekte.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!