Bir hayran efsanevi Vampire: The Masquerade – Bloodlines’in alfa versiyonundan benzersiz görüntüler paylaştı.

Bir hayran efsanevi Vampire: The Masquerade – Bloodlines’in alfa versiyonundan benzersiz görüntüler paylaştı.

[ad_1]

Rol yapma oyunu Vampire: The Masquerade — Bloodlines, Troika Games stüdyosu ve Activision şirketi tarafından 2004 yılında piyasaya sürüldü. Oldukça yaşlı olmasına rağmen, bu proje, RPG türünün bir örneği olmaya devam ediyor ve oyuncuların kararlarının gerçekten önemli olduğu bir yapımdır. Bugün, bu kült oyunun hayranları erken versiyonları da dahil olmak üzere bir bakış atma fırsatına sahip oldular.

Değerli arşiv görüntüleri paylaşan bir hayran, Wesp takma adıyla. Oyunun resmi olmayan bir yamasının geliştirilmesinin ardındaki kişi olan Wesp, oyunun temel teknik sorunlarını giderdi ve Vampire: The Masquerade — Bloodlines’ı modern platformlarda oynanabilir hale getirdi. Orijinal oyun derlemini analiz etmeyi başardı ve erken projenin birkaç önemli farklılık içeren sürümlerini buldu. Ünlü RPG’nin alfa sürümü nasıldı, aşağıdan görebilirsiniz:

Ayrıca Wesp’in Vampire: The Masquerade — Bloodlines’ın daha sonra gelen bir derlemesinden birkaç kareyi kaydetmeyi başardı. Onun söylediğine göre, bu derlemeyi oyunun beta sürümü olarak kabul edebiliriz. Proje bu aşamada çıkış sürümüne maksimum derecede yakındı, ancak görsel olarak farklıydı.

Şu anda, Vampire: The Masquerade — Bloodlines’ın devamı aktif bir şekilde geliştirilmektedir. Devam oyunu, The Chinese Room stüdyosu tarafından yapılıyor. Devam oyunu, orijinal oyunun en iyi fikirlerini takip etmeyi vaat ediyor ve bu yıl sonbaharda piyasaya sürülmeli.