Kripto para birimleri kullanımı giderek artıyor. Çoğu kişi, halen günlük işlerini yaparken fazladan gelir elde etmenin bir yolu olarak bitcoin ve diğer altcoin ticareti yapıyor. Ne yazık ki, bazıları hala bu konuda yeni. Kripto ticaret çizelgelerini analiz etmek için zamanları da olmayabilir. Bunun için sizlere otomatik botları derledik.

En İyi Bitcoin Botları

En İyi Bitcoin Botları

Bir bitcoin trading botu esas olarak pazar tabanlı kripto para birimi ticareti verilerini analiz eden bir yazılımdır. Kullanıcıların yazılımlarını özelleştirmeleri gerekir. Ardından, piyasa bilgilerini kendi adına analiz eder ve ticareti otomatik olarak yürütür. Bu yazıda, pazardaki en iyi bitcoin trading botlarını listeledik. 

Ticaret botları bitcoin alanında çok yaygındır. En iyi kullanımı sağlamak için özelleştirilmiş yazılım, seçtiğiniz kripto para birimi değiş tokuşunu bitcoin grafiğine gömer. Piyasa bilgileri analizi ve ticaret yürütümü otomatik olarak gerçekleşir. 

Birçok kişi, bitcoin ticaret botlarına bağımlı olduğundan, bazı geliştiriciler naif bireyleri dolandırmak için hileli yazılımlar hazırlıyor. Standart altı yazılımlardan kaçınmanıza yardımcı olmak için, en iyi bitcoin  botlarının bir listesini derledik. Facebook Yorumları