Bitcoin Rekor Kırdı

Yorum · 23 Görüntüleme

Bitcoin, bir kez daha kendi rekorunu kırarak yüksek değere ulaştı. Kripto para birimi, yeni bir rekor seviyesi ile 4.800 doların üstünde işlem görüyor.


Bitcoin Fiyatı

Bitcoin Fiyatı

Görünüşe göre Bitcoin rekor kırmaktan nasıl vazgeçileceğini bilmiyor. İlk ve en popüler kripto para birimi, 18 Ağustos'ta sadece birkaç hafta önce ortaya koyduğu önceki en yüksek değeri olan 4,522.13 doların üzerine çıkarak 4.803.21 dolarlık işlem hacmiyle bir kez daha rekor kırdı. 

Bitcoin Rekor

Bitcoin Rekor

Şuan bile yazıyı yazarken, fiyat yükseliyor olabilir. Bir bütün olarak bakarsak, kripto para birimi yılın başındaki değerinden yüzde 350'nin üstüne çıktı. 

Bitcoin kripto para birimine geç adapte olanlar kolay para kazanamadıklarını düşünebilirler. Ama üst düzey bir stratejiste göre, önümüzdeki üç yıl içinde tek bir Bitcoin 20.000 dolara kadar çıkabilir. 

Etrafınızda ekstra para var mı? Yatırım yapmak ve bu astronomik başarıyı toplama zamanı gelmiş olabilir. Kripto para biriminin ne kadar yüksek değerde olacağını ya da çökebileceğini net bir şekilde söylemek mümkün değil. Ancak şu an için, yatırımcılar meteorik yükselişin tadını çıkarabilirler. 


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!