Bitcoin ve Ethereum Düşerken Bitcoin Cash Fiyatı Artıyor

Bitcoin ve Ethereum Düşerken Bitcoin Cash Fiyatı Artıyor

Bitcoin, Bitcoin Cash ve Ethereum, Pazartesi gününden beri birkaç değişiklik yaşadılar. Bazıları yeni seviyelere yükselirken bazıları düşüşe geçti. 

Business Insider tarafından bildirildiği üzere, Bitcoin ve Ethereum, iki büyük kripto döviz kuru; tek haneli bir düşüş gördüler, oysa Bitcoin Cash iki basamaklı bir artış gördü. 

Bitcoin, Salı sabahı ABD doları karşısında %2,2 düştü ve şu an için 4.004.67 Dolar değerinde. Metropolis güncellemesini yakın tarihte ilan eden Ethereum, Bitcoin’den biraz daha büyük bir düşüş gördü ve bu oran %3 düşüşle 310.32 $ oldu. Bu düşüş, para biriminin 350 doları aşma çabalarında gerilemeye neden oldu. Metropolis güncellemesinin Ether token fiyatlarını nasıl daha da fazla etkileyeceği belli değil.

Bitcoin Fiyatı

Bitcoin Fiyatı

Bitcoin Cash yalnızca yakın geçmişte Bitcoin’den ayrılmış olsa da, Ağustos ayının başında hızla dünyadaki üçüncü en büyük kriptokrasi haline geldi. En iyi ikiye kıyasla, Bitcoin Cash %15.6 artışla 696.39 $ oldu. Bu kadar etkileyici olsa da Business Insider, geçen hafta sonu 1.000 doları bulan genç parayı not etmesine karşın, bulunduğu değerde kalma gücü hakkındaki şüphecilik keskin bir düşüşe neden oldu. 

Özellikle Bitcoin ile ilgili olduğunda fiyatları genellikle dalgalanma eğiliminde olacak şekilde bekleyin. Güvenilir borsacı Masterluc, en iyi dijital para biriminin 2017 yılı sonunda 15.000 doları bulacağını öngörüyor.