Black Desert Türkiye&MENA Yeni Eşya “Nouverikant Kıyafeti”ni Duyurdu

Black Desert Türkiye&MENA Yeni Eşya “Nouverikant Kıyafeti”ni Duyurdu

Pearl Abyss bugün yaptığı açıklamada, Nouverikant Kıyafetinin nihayet Black Desert TürkiyeMENA’ya geldiğini duyurdu. Kan Rüzgarına Sarılmış Nouver’in gücünden esinlenerek modellenen bu yeni kıyafet, Maceracılara özel bir armağan olarak görev ve Pet kazandıracak. 

black-desert-turkiyemena-yeni-esya-nouverikant-kiyafetini-duyurdu

Yeni Kıyafet Maceracılara Çeşitli Avantajlar Kazandıracak 

Nouverikant, La Orzeca Kıyafetinden sonra ganimet yoluyla elde edilebilen ikinci oyun içi kıyafet olacak. Nouverikant, Black Desert dünyasında ortaya çıkan Dünya Bossu Kan Rüzgarına Sarılmış Nouver’i mağlup ederek elde edilecek ganimetler ile üretilebilecek.

Maceracılar, Nouverikant Kıyafetini giydiklerinde ölüm cezası azaltma ve Dostluk puanı artışı gibi çeşitli avantajlara sahip olacaklar. Maceracılar aynı zamanda bu yeni kıyafeti üreterek erişilebilen özel bir görevi tamamlayarak Nouvermon adındaki Peti de kazanabilecekler.

black-desert-turkiyemena-yeni-esya-nouverikant-kiyafetini-duyurdu

PvE ve PvP’de Tüm Sınıflara Dengeleme Yapılacak

Tüm bunlara ek olarak, Black Desert TürkiyeMENA’daki bütün sınıflar için PvE ve PvP dengelemesi de gerçekleştirilecek. Maceracıların herhangi bir sınıfla daha heyecan verici savaşların tadını çıkarmasını sağlamak için genel beceri hasarı ile isabet oranları değiştirilecek. 

Daha fazla bilgiye, Black Desert TürkiyeMENA resmi web sitesi tr.playblackdesert.com adresinden ulaşabilirsiniz.