Borderlands 3 Fragmanındaki Gizli Shift Kodu ve Gizli Mesajlar

0 Yorum · 46 Görüntüleme

Bugünün erken saatlerinde Gearbox Software, Borderlands 3 teaser fragmanı olduğu varsayabileceğimiz bir şey bıraktı.


İlk bakışta, Mayhem fragmanı sadece birkaç karakter gösteriyor, ancak fragmanda fanların çözmeye başladığı birçok gizli sır da var. Fragman içinde saklı olanlar gizli mesajlar, karakter ipuçları ve oyuncuların Borderlands 2'de kullanabilmeleri için SHIFT kodlarıdır. Borderlands 3 fragmanı çok seri akıyor, bu yüzden bazı ipuçları kaçırmak olası. Biz ise size bu detayları göstereceğiz.

Gizli Bir Mors Kodu Mesajı

Kaçırılması en kolay olan detaylardan biri, fragmanın köşelerinde çeşitli noktalarda oynayan gizli kodlu mesajlardır. Videoda oynatılan ilk mesaj, aslında mors kodunda, başlığın yakınında treylerin sol üst köşesinde oynuyor. Tercüme edildiğinde, hayranlara ihtiyaç duydukları bu karavanın Borderlands 3 için olması gerektiği şeklindeki konforu verebilecek “Siren’leri Say” yazıyor.

Fragmanın başındaki kadının bir Siren olduğunu ve oynanabilir karakterlerden birinin bir Siren olduğunu varsayarsak, Mayhem fragmanı boyunca toplamda dikkat çeken üç kolay Siren olduğu anlaşılıyor. Borderlands 3 karakter sınıfı sızıntısına inanılırsa, dört ana karakterden biri bir Siren olacaktır, ancak yakın dövüş odaklı bir karakter olacak.

 

Braille'de Gizli Bir Mesaj

Başka bir gizli mesaj, fragmanın sağ alt köşesindeki braille'de yarıya kadar oynuyor. Tercüme edildiğinde, mesaj, oyunun hikayesinde şifreli bir ipucu olarak kullanılabilecek “Takip Et ve Uy” yazıyor.

Eğer yeni Borderlands 3 hikayesi sızıntısına inanılıyorsa, Psiko maskesinin üstündeki erkek ve kadın muhtemelen bir sonraki bölümün ana düşmanlarıdır. Bu nedenle, “Takip Et ve Uy”, Vault Avcılarının durması gereken bir araya getirdikleri plana uyuyor olabilir.

 

Gizli SHİFT Kodu

Diğer büyük gizli detay aslında beş parçaya bölünmüş ve treyler boyunca dağılmış bir SHIFT kodudur. Kod Borderlands 2'ye ait ve ele geçirildiğinde, oyuncular 5 Golden Key ve Salvador Community Day skini alır.

Kod ayrıca, hayranlara teşekkür eden ve yakında kilidini açmak için daha fazla skin olacağına dair bir mesaj ile birlikte geliyor. SHiFT kodu: C35TB-WS6ST-TXBRK-TTTJT-44H6H'dir ve Borderlands 2'de veya SHiFT web sitesinde kullanılabilir. Yarın Borderlands PAX East panelinde başka bir skin kodu verilebilir.

Bu sürpriz fragman, Borderlands 3'ün yolda olduğunu ve taraftarların mutluluğunu onayladı. Fragman, hayranların daha fazla bilgi edinmek için can attıkları yeni ve geri dönen karakterlerle dolu. İnşallah yarın PAX East'teki panel, oyunu resmi olarak onaylayacak ve hatta merakla beklenen netice için potansiyel bir sürüm penceresi sağlayacaktır.

 

Borderlands 3 belirtilmemiş platformlar için geliştirilme aşamasında.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!