Bu Hafta 6. Yıldönümü için Warframe Ücretsiz Skinler Veriyor

Bu Hafta 6. Yıldönümü için Warframe Ücretsiz Skinler Veriyor

Warframe Ücretsiz Skinler

Warframe Ücretsiz Skinler

Digital Extremes’in popüler çevrimiçi nişancısı Warframe, bu hafta altıncı yıldönümünü ücretsiz çeşitleri ile kutluyor. 27 Mart Çarşamba günü, PS4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch’teki oyuncular, geçen yılki Dex Excalibur skini de dahil olmak üzere önceki tüm yıldönümü hediyeleriyle birlikte özel bir Liset skini alacak.

2018, Warframe için Digital Extremes’in lanse ettiği en büyük yıl oldu. Sadece yıl boyunca 26’dan fazla güncelleme ve 111 düzeltme almadı, aynı zamanda geçen Kasım ayında etkileyici bir şekilde Switch portunu tanıttı. Oyunun kayıtlı kullanıcı tabanı da etkileyici bir artış kaydetti, geçen Mart ayında 38 milyon oyuncudan bu ayın sonunda “yaklaşık 50 milyon” a yükseldi.

Warframe’in Fortuna genişlemesi için ilk büyük içerik güncellemesi olan Profit Taker, Aralık 2018’de piyasaya sürülmüştü. O zamandan beri Digital Extremes, Hildryn; oyuna yeni bir Warframe ekleyen ve yakın dövüş değişikliklerinin ilk “aşamasını” yapan Operation: Buried Debts güncellemesini başlattı.

Bu yıl Warframe için daha birçok güncelleme yapıldı. Digital Extremes şu anda Eidolon ve Gas City’deki Plains’i “her iki alanı da yenileyen oyun ve grafik revizyonları” ile yeniden düzenliyor. Geliştirici ayrıca yakın gelecekte yolda iki yeni “oyun değiştiren” güncelleme olan Railjack ve The New World’ü de duyurdu. Oyunu indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Warframe İndir