Bu Hafta Sonu Black Ops 4 Ücretsiz Multiplayer Harita Erişimi ve Double XP Veriyor

0 Yorum · 256 Görüntüleme

15-18 Mart tarihlerinde, tüm Black Ops 4 oyuncuları dört Black Ops Pass multiplayer haritasında oynayabilir ve her birinde 2x XP ve Merits kazanabilir. Bu hafta sonu Black Ops 4'te yapılacak çok şey var.


Black Ops 4 Ücretsiz Multiplayer Harita Erişimi ve Double XP

Black Ops 4 Ücretsiz Multiplayer Harita Erişimi ve Double XP

Treyarch, bu hafta sonu oyunculara Call of Duty: Black Ops 4'ü oynamaları için birçok teşvik veriyor. Devam eden Shamrock & Awe etkinliğinin en üstünde, geliştirici, oyunun tüm Black Ops Pass çok oyunculu haritaları için ücretsiz bir erişim süresi düzenliyor ve bunun yanında iyi bir önlem almak için iki kat XP etkinliği de bulunuyor.

15 Mart'tan itibaren PS4, Xbox One ve PC'deki oyuncular ücretsiz Black Ops Pass'ta  bulunan (Elevation, Madagascar, Casino ve Lockup) dört haritanın tümüne girebilecekler. Ücretsiz sürenin 18 Mart Pazartesi gününe kadar sürmesi planlanıyor.

Buna ek olarak, Treyarch bu hafta sonu tüm oyun modlarında çifte ödül kazandırıyor. Multiplayer veya Zombies'e girenler normalden iki kat daha fazla XP alırken, Blackout oyuncuları iki kat Merits alacaktır. Üstelik Treyarch, bu hafta sonu 2 kat aşamalı ilerleme teklif ediyor ve Black Market ödüllerinin kilidini daha hızlı açabilmenizi sağlıyor.

Bu hafta sonu etkinliklerinin ötesinde, Treyarch Black Ops 4 için yeni bir yama da çıkardı. Bu, öncelikle çok sayıda hatayı giderir ve modlar arasında stabilite iyileştirmeleri uygular. Geliştirici, diğer şeylerin yanı sıra, Zombies'deki yeni Hellcatraz Gauntlet'i ayarladı ve Purifier'in Blackout'taki hasarını ve aralığını düşürdü. Tüm yama notlarını Reddit'te buradan okuyabilirsiniz.

Belirtilen Shamrock & Awe etkinliği ise şimdi PS4'te canlı olacak ve gelecek hafta Xbox One ve PC'ye genişleyecektir. Black Market'te St Patrick Günü temalı güzellikler ile birlikte, Black Ops 4'ün tüm modlarına yeni içerik ekler. Etkinlik sırasında oyuna giriş yapan herkes "Precious" jestini ve yeni bir animasyonlu arama kartını da açacak.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!