Star Citizen, son 3.5 güncellemesinde ortaya çıkan yeni eklemeleri göstermek için başka bir ücretsiz haftaya ev sahipliği yapıyor. Herkes oyunu ücretsiz indirebilir ve bugün ile 8 Mayıs arasında oynayabilir.

Star Citizen Ücretsiz

Star Citizen Ücretsiz

Star Citizen, son 3.5 güncellemesinde ortaya çıkan yeni eklemeleri göstermek için başka bir ücretsiz haftaya ev sahipliği yapıyor. Herkes oyunu ücretsiz indirebilir ve bugün ile 8 Mayıs arasında oynayabilir. Bu da size yeni uçuş modeliyle uğraşmak ya da para kazanacağınız büyük ArcCorp'u keşfetmek için bolca zaman verecektir.

Güncellemenin ana unsurları ise; yeni dünya, geliştirilmiş karakter özelleştirme, bayan oyuncu karakterleri, yeni gemiler ve görünüşe göre pilotlara gemileri üzerinde daha fazla kontrol sağlayan ve gezegenlerde yerçekimi gibi ek çözümler ekleyen yeni bir uçuş kontrol sistemi içermektedir.

Ücretsiz uçuş haftası boyunca ziyaretçiler ayrıca Anvil Arrow, Aegis Avenger Titan, Drake Cutlass Black, Drake Dragonfly ve MISC Prospector dahil olmak üzere hiçbir kredi bırakmadan birkaç geminin kokpitine oturacaklar. Hepsi özellikle yeni uçuş modelini göstermek için Cloud Imperium tarafından seçildi.

Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Star Citizen İndir

Facebook Yorumları