Bu Yıl Disney’in Aladdin ve The Lion King HD Oyunları Geliyor

0 Yorum · 258 Görüntüleme

Disney'in The Lion King ve Aladdin platformlarının hayranları doksanlı yılların başlarındaymış gibi nostaljik anlar yaşayacaklar gibi görünüyor.


Aladdin ve The Lion King

Aladdin ve The Lion King

Disney'in The Lion King ve Aladdin platformlarının hayranları doksanlı yılların başlarındaymış gibi nostaljik anlar yaşayacaklar gibi görünüyor. Önce filmler geldi ve şimdi de oyunlar bu yılın ilerleyen zamanlarında PC, Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch'e HD remaster sürümleriyle gelecek.

Gematsu tarafından bildirildiği üzere, duyuru ilk önce Twitter'da kullanmış olan @ wolverinefactor tarafından Lion King ve Aladdin HD Remasters’ı açıkladı.

Gematsu tarafından bildirildiği üzere, duyuru ilk önce Twitter'da kullanıcı @wolverinefactor tarafından açıklandı. GameStop Con'da yeni duyurulan THE Lion King ve Aladdin HD Remasters’in Ekim ayında geleceğini ve “orijinal film müziklerini ve Genesis / Snes versiyonlarını içerdiklerini” söyledi. YouTuber GameXplain daha sonra bir video yayınlayarak doğruladı; bu, "yaklaşan Sonbaharda" remaster'ları anlatan bir sunum ekranının resmini içerir.

Gematsu, ayrı bir kaynağın da bu haberi siteyle desteklediğini ve bununla ilgili hikayeyle ilgili bazı ek bilgiler sağladığını bildirdi.

Aladdin ve The Lion King Oyunlarının Oynanışı Nasıl?
Oyunların, aynen eskisi gibi remasters olmayacağı görülüyor. Aynı zamanda bazı harika yeni özellikler içerdikleri bildiriliyor. Oynamak istediğiniz oyundaki herhangi bir noktaya ileri ve geri atlayabileceğiniz anlaşılıyor. Ek olarak, oyunu oynamaya izin vererek seviyenin nasıl tamamlanacağını gösterme seçeneğine sahip olacaksınız.

Aslında, videoda sadece konsol portlarından bahsedildiği için oyunun PC versiyonu ile ilgili bir bilgi yoktu. Ancak öğleden sonra erken saatlerde, geliştirici Digital Eclipse, oyunların Steam'de de mevcut olacağını doğrulayan tweet attı.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!