Büyük Watch Dogs Modu Özel Görevler, Rastgele Etkinlikler ve Tehlikeli Bölgeler Ekler

Yorum · 30 Görüntüleme

Watch Dogs için muazzam bir mod, bu hafta aktif hale geldi; özel görevler, rastgele etkinlikler, bina iç mekanları ve düşmanlarla dolu sınırlı bölgeler ekliyor.


Watch Dogs Living_City

Watch Dogs Living_City

Watch Dogs için muazzam bir mod, bu hafta aktif hale geldi; özel görevler, rastgele etkinlikler, bina iç mekanları ve düşmanlarla dolu sınırlı bölgeler ekliyor. Hatta bir görevde olmasanız bile.

Living_City adlı modun yapımı bir yıldan uzun sürdü ve oyunun neredeyse her yönünü değiştirdi. Yeni görevlerin bazıları yaratıcısına göre, Owl Motel gizlenmesini onarmak zorunda olduğunuz bir tanesini içeren TheSilver da dahil olmak üzere orijinal oyunun uzunluğu ile aynı.

Yeni rastgele etkinlikler arasında polis ve suçlular arasındaki kovalamacalardan kaçabileceğiniz zırhlı araçlara kadar her şey var ve eğer isterseniz onları yalnız bırakmakta özgürsünüz. Ama onları almak ödülleri netleştirecektir. Mod ayrıca, telefonlarını aşırı yüklemenizi sağlayan ve patlamasına neden olan siviller üzerinde gerçekleştirilecek yeni hackler de ekliyor. Videoda yeni etkinliklerin ve saldırıların örneklerini görebilirsiniz.

Mod, haritaya her zaman suçlu muhafızlar tarafından devriye gezilen sınırlı bölgeler olan 19 "red zones" ekler. Config dosyasını kullanarak onları kapatabilirsiniz, ancak onları açık bırakırsanız, polisi onlara çekerek büyük bir çatışmaya yol açarsınız. Düşman bölgelerini temizleyebilirsiniz. Bu, bir süre tekrar canlanmalarını durduracaktır.

Living_City ayrıca, Hapishane gibi Watch Dogs mücadelesi sırasında ziyaret ettiğiniz binaların çoğunun içini açarak onları serbestçe keşfetmenizi sağlar. Bazılarının içinde de düşman var ve ana yerler haritanızda işaretlenmiştir.

Ayrıca sizi tek bir silaha sınırlamak ve düşmanın sahte anlaşmalar yaparak sizi şaşırtmasına izin vermek gibi daha küçük değişiklikler yapar. Bu değişikliklerin yanı sıra kurulum talimatlarını ModDB sayfasından okuyabilir ve modu indirebilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!