Caitlyn ct, Caitlyn Counter, Caitlyn Counterları - Cait ct, Cait Counter, Cait Counterları

0 Yorum · 780 Görüntüleme

Caitlyn'e karşı hangi rakipler güçlü, hangi rakipler onu evire çevire yenebilir ve Caitlyn'e karşı mücadele ederken nelere dikkat etmelisiniz, öneriler nelerdir. Aynı zamanda Caitlyn'e karşı kötü olan rakipler hangileridir. Detaylar haberimizin devamında...


Caitlyn Counter

Caitlyn Counter

Caitlyn counter (Caitlyn ct)'dan bahsetmeden önce biraz kendisinin özelliklerinden bahsedelim. Daha sonra rakiplerine geçeceğiz.

Caitlyn Piltover Şerifi; en iyi barış bekçisi olarak tanınan Caitlyn, aynı zamanda zorlu suç unsurlarını kentinden kurtulma konusunda Piltover’ın en iyi nişancısıdır. Sıklıkla Vi ile göreve çıkar, ortağının fevri doğasına karşı durumu dengeler. Her biri kendine özgü bir hextech tüfeği taşımasına rağmen, Caitlyn’in en güçlü silahı, üstün zekasıdır.

Öncelikle LoL karakteri Caitlyn'nin yeteneklerini hatırlayalım.

Caitlyn Yetenekler

Tam Kafadan
Her birkaç basit saldırıda veya tuzağa düşürdüğü ya da netleştirdiği bir hedefe karşı, Caitlyn Tam Kafadan vuruş şansı ile ölçeklenen bir baş döndürücü ilve hasar verir. Kapana kısılmış ya da ağa takılmış hedeflerde, Caitlyn'in Tam Kafadan saldırı menzili ikiye katlanır.

Piltover Silahı
Caitlyn, fiziksel hasar veren delici bir atış yapmak için tüfeğini 1 saniye kurar (sonraki hedeflere daha az hasar verir).

Yordle Kapanı
Caitlyn yordle'ları yakalamak için bir tuzak kurar. Tuzağa düşürüldüğünde, tuzak düşman şampiyonunu 1.5 saniye boyunca ortaya çıkarır ve hareketsizleştirir.

90 Kalibrelik Ağ
Caitlyn hedefini yavaşlatmak için ağır bir ağ fırlatır. Tüfeğinin tepmesi Caitlyn'i geri savurur.

Son Koz
Caitlyn mükemmel atış için nişan alır ve bu da büyük bir menzildeki tek bir hedefe büyük hasar verir. Düşman şampiyonları kurşunun önüne atlayarak müttefiklerini koruyabilir.

Caitlyn Counterlar'ına (Caitlyn ct) bir göz atalım.
Caitlyn ct, Caitlyn Counter, Caitlyn Counterları:

Caitlyn'e Karşı İyi Olan Rakipler

Caitlyn'e Karşı İyi Olan Rakipler

Caitlyn'e Karşı Kötü Olan Rakipler

Caitlyn'e Karşı Kötü Olan Rakipler
Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!