Call of Duty: Battle Royale Haritası Bir Hata Sonucu Ortaya Çıktı

Call of Duty: Battle Royale Haritası Bir Hata Sonucu Ortaya Çıktı

       Son zamanların en popüler oyun modlarından birisi olan Battle Royale, yavaş yavaş her oyuna eklenmeye devam ediyor. PUBG gibi oyunların adını duyurduğu Battle Royale, zamanla birçok oyunun da vazgeçilmezi haline geldi. Son olarak Call of Duty’nin son çıkardığı oyun olan Modern Warfare’ye eklenecek olan modla ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

     Call of Duty: Modern Warfare’da bulunacak Battle Royale için sızıntılar geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı. Oyunun PC versiyonunun dosyalarında bulunan ve Battle Royal’le ilişkilendirilen “BR” referansı bulunuyordu. Bu sefer ise ne kadar bir sızıntı olmasa da yine de çok önemli bir detay ortaya çıktı. Oyun esnasında meydana gelen bir hata sonucunda ortaya çıkan görüntüler bir Battle Royale modunu destekleyecek türden.

        Ortaya çıkan görüntülerde, daha önceki sızıntılarda da ortaya atılan bölgelerin gözüktüğü görünüyor. Nateberg3 kullanıcı adını kullanan bir Reddit kullanıcısı tarafından yayınlanan video da, haritanın daha gelişmiş ve detaylı görüntüleri yer alıyor. Video da hatanın nasıl gerçekleştiğine dair de bilgi veren kullanıcı, Verdansk’ın üstünde asılı kaldığı bir hatayı gösteriyor hemen ardından ise oyun içi kamerasını döndürerek Ground War haritası olan Port of Verdansk’a kuş bakışı bakabiliyor.

       Görüntüler detaylı olarak incelendiğinde daha önce ortaya çıkan sızıntılarla ilişkilendirilebilecek ayrıntılar ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz Kasım ayında ortaya çıkan bir sızıntıda yer alan bir stadyum ve Gulag bölgesi de kullanıcının paylaştığı görüntülerde yer alıyor.

     Araştırmacılara göre Call of Duty : Modern Warfare modu 2020 yılında çıkacak. Şu ana kadar geliştirici firmadan açıklama yapılmasa da Reddit kullanıcısının paylaştığı video birçok soru işaretine cevap olacak cinsten.

İşte Reddit Kullanıcısı Nateberg3’ün Paylaştığı O Video : 

Modern Warfare: BATTLE ROYALE MAP FROM BIRDS EYE VIEW REVEALED!