Call of Duty: Black Ops Cold War'un Çıkış Tarihi Açıklandı

0 Yorum · 983 Görüntüleme

Call of Duty serisinin yeni oyunlarından biri olan Call of Duty: Black Ops Cold War'un çıkış tarihi ve logosu gün yüzüne çıktı.


 İlk olarak geçtiğimiz Mayıs ayında ismini duyduğumuz Call of Duty serisinin yeni oyunlarından biri olan Call of Duty: Black Ops Cold War'un logosu ve çıkış tarihi Doritos paketinin üstünde basılı şekilde görüldü. 

 Bu yıl ilk olarak Mayıs ayında duyurulan Call of Duty: Black Ops serisinin yeni oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War'un logosu ve çıkış tarihi bir Doritos paketinin üstünde ortaya çıktığı söyleniyor. İddialara göre Twitter'da bir kullanıcıya gelen mesajda Doritos paketinin içerisinde Call of Duty: Black Ops'un yeni oyunu olarak piyasaya süreceği Call of Duty: Black Ops Cold War'un promosyon kodu bir Doritos paketinde yer alıyordu. 

 Doritos paketinin içindeki promosyonun detaylarında promosyonun 5 Ekim'de başlayacağı ve 31 Ocak 2021'de sona ereceği biliniyor. Bu bilgiye göre Call of Duty: Black Ops serisinin yeni oyunu olarak bilinen Call of Duty: Black Ops Cold War bu yıl Ekim ayında oyuncularla buluşabileceği tahmin ediliyor. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!