Call Of Duty: WW2 Yeni Sinematik Fragmanı

0 Yorum · 268 Görüntüleme

Ronald Daniels'ın özel çizmelerine göz atın. Söz verdiği gibi Activision, bu yıl Call of Duty oyunu Call of Duty: WWII hakkında daha fazla bilgi paylaştı.


Call Of Duty: WW2

Call Of Duty: WW2

Yayıncı, hayranlarına oyuna sinematik olarak ilk kez baktıkları yeni bir fragman yayınladı. 

Call of Duty: WWII hikayesi; ABD Birinci Piyade Bölümünde D Günü'nde ilk kez savaş alan genç asker Er Ronald "Red" Daniels'in etrafında dönüyor. Normandiya istilasından sonra Daniels ve ekibi Avrupa'ya doğru yol alıyor ve Hürtgen Ormanı ve Bulge Savaşı gibi Almanya yolunda olan birçok ikonik savaşa katılıyor. Call of Duty: WWII Sinematik Fragmanına göz atabilirsiniz.

Call of Duty: WWII Sinematik Fragman

WWII, diğer Call of Duty oyunları gibi Zombies modunu da içeriyor.Geliştirici Sledgehammer, geçtiğimiz hafta PlayStation Blog'la yapılan röportajda Nazi Zombies hakkında daha fazla bilgi verdi. Sledgehammer, diğer şeylerin yanı sıra, bu modun işbirliğine dayalı, dalga temelli karşılaşmalar üzerine odaklandığını ve oyuncuların farklı zombi türlerine karşı oynayacağını doğruladı. Ayrıca oyun, David Tennant (Doctor Who, Harry Potter), Elodie Yung (Daredevil) ve Katheryn Winnick (Vikings) de dahil olmak üzere ünlü bir oyuncu kadrosuna sahip.

Call of Duty: WW2, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 3 Kasım'da yayınlanacak. Activision'ın ilerleyen haftalarda oyunla ilgili daha fazla bilgi vermesi bekleniyor. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!