CD Projekt RED Koronavirüs İle Mücadele Eden Bir Vakfa 950.000$ Bağış Yaptı

CD Projekt Red'in CEO'su Marcin Iwinski Polonya'da koronavirüs ile mücadele eden Funadcja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy'e 950.000 dolar bağış yaptıklarını açıkladı.

   Son haftalarda tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, birçok teknoloji şirketinin çeşitli kurum ve kuruluşlara bağış yapmasına sebep oldu. Son olarak oyun dünyasının en sevilen serilerinden birisi olan The Witcher'in ana şirketi konumunda olan CD Projekt RED, Polonya'da koronavirüs'ün yayılmasının önüne geçmek için çalışmalar yürüten bir vakıfa 950.000 dolar bağış yaptı.

     CD Projekt'in CEO'su Marcişn Iwinski yaptığı açıklamada, şirketin Polonya'da koronavirüsle mücadele eden bir vakfa 950.000 dolar bağış yapıldığını açıkladı. CD Projekt'in yaptığı bu bağış ise Polonya'nın Sağlık Toplum Örgütü olan Funadcja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy'a yapıldı.

     Açıklanan son rakamlara göre Polonya'da şu ana kadar 1100'e yakın koronvirüs vakası tespit edilmiş. Ancak salgının ne kadar hızlı bir şekilde yayılabildiği göz önünde bulundurulduğunda bu sayılar çok hızlı bir şekilde artabilir. Umarız şirketler tarafından yapılan bu bağışlar salgınla mücadelede olumlu sonuçlar doğurur ve en kısa sürede önüne geçilebilir.

Daha fazla..
×

Sitemiz Yenilendi!

Sitemizi sosyal oyuncu ağına çevirdik, sitemize üye olarak oyuncu profilinizi oluşturabilir,

ilgili gruplara katılabilir, kendi sayfanızı oluşturabilir, ilan verebilir, sizin gibi başka oyuncularla tanışabilirsiniz.

Üye olarak oyuncu profilinizi oluşturmanızı ve yenilikleri keşfetmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Türkiye'nin İlk ve Tek Oyuncu Ağına Hemen Katıl!