Crysis Remastered Çıkış Tarihi, Ekran Görüntüleri ve Fragmanı

Crysis Remastered Çıkış Tarihi, Ekran Görüntüleri ve Fragmanı

Crysis Remastered hakkında birçok ayrıntı, 1 Temmuz'dan önceki büyük açıklamanın öncesinde sızdırıldı.

Crysis Remastered'in Xbox Live'daki oyun sayfasında, varsayılan yarın tarihi 23 Temmuz olarak belirtilmiş ve aynı zamanda oyunun ilk ekran görünleri ve fragmanı da yer alıyor. Twitter kullanıcısı Wario64 tarafından tespit edilen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz. Oyun için ekran görüntülerini de sayfanın aşağısında görebilirsiniz.

Oyun ile ilgili yetkililer tarafından yapılan açıklamada, oyunun “yeni nesil donanım için optimize edilmiş ve yeniden düzenlenmiş grafiklere” sahip olacağı” belirtildi. Oyunun Microsoft sayfasına göre yaklaşık 7 GB olacak. Sızdırılan fragman, Crysis Remastered'in Saber Interactive ve orjinal geliştiricisi Crytek tarafından ortak olarak geliştirildiğini gösteriyor.

Aşağıdaki resimlerde de görebileceğiniz gibi, oyun çok daha iyi ve canlı görünüyor. Orijinal Crysis 2007'de piyasaya sürüldü ve o sıralar için etkileyici grafiklerle duyuruldu.

Crysis Remastered için Başarılar listesi de sızdırıldı. O listenin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Crysis Remastered için ilk fragman 1 Temmuz'da yayınlanacak. Xbox One'a ek olarak, Crysis Remastered'in PS4, Nintendo Switch ve PC'de yayınlanması bekleniyor.