CS:GO’nun Dust 2 Haritası Fortnite’a Taşındı

Yorum · 4 Görüntüleme

Fortnite'de harita oluşturmakla sorumlu ekip Evolve, CS: GO’nun bilinen klasik Dust 2'nin bir kopyasını yaptı. Proje ücretsiz olarak yayınlandı. Projeyi her oyuncu test edebilir.


Fortnite'ın yaratıcı modunda çeşitli haritalar oluşturmaya dahil olan Team Evolve, CS: GO'dan Dust 2 haritasının her ayrıntısını doğrudan oyuna taşıdı. Her oyuncu, yapımcılar tarafından sağlanan özel bir kodu kullanarak haritayı ücretsiz olarak test edebilir (kodu aşağıdaki tweet'te bulabilirsiniz).

Fortnite'deki Dust 2'deki oyun orijinalden farklı değil. Oyuncular iki takıma ayrılır. Bir takım bomba yerleştirmekle görevliyken diğeri onu durdurmaya çalışıyor. Bombalar ve kazanılan mermiler oyunculara nakit kazandırır ve yeni silahlar alabilirler. Aşağıda haritanın fotoğraflarını detaylıca inceleyebilirsiniz.

https://twitter.com/teamevolvefn/status/1228378372008554497

Team Evolve'un bu tür birçok projeye sahip bir ekip olduğunu belirtmek gerekir. Büyük etkinlikler için özel haritalar oluşturdukları birkaç büyük franchise ile daha önce çalıştılar. Çalışmaları hakkında daha fazla bilgiyi bu adreste bulabilirsiniz. Ayrıca Fortnite oynuyorsanız, ikinci bölümün ikinci sezonunun birkaç gün içinde, yani 20 Şubat'ta başlayacağını unutmayın.

https://twitter.com/teamevolvefn/status/1227647034850709504
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!