Cyberpunk 2077 için Yeni ve İlk Ücretsiz DLC Duyuruldu

Cyberpunk 2077 için Yeni ve İlk Ücretsiz DLC Duyuruldu

10 Aralık 2020 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulmuş olan Cyberpunk 2077’nin, CD Projekt Red’in bir başka oyunu olan The Witcher 3: Wild Hunt oyununda olduğu gibi ücretsiz DLC paketleri ile genişletileceği, oyun çıkmadan önce CD Projekt Red’in bilgilendirmesiyle beraber oyun dünyasının gündemi arasında girmişti.

Yaklaşık birkaç saat önce de oyunun ilk ücretsiz DLC’si, Cyberpunk 2077’nin internet sitesi üzerinden duyuruldu. Fakat CD Projekt Red, bu DLC’nin içeriğinin tam olarak ne olduğunun ve DLC’nin ne zaman yayınlanacağının tarih bilgisini vermedi. DLC, 2021 yılının ilk aylarında kesin olarak yayınlanacak. Oyun dünyasında da Ocak 2021’in sonu ila Şubat 2021 arasında yayınlanacağı ön görülmekte.

Onun dışında, The Witcher 3 oyununda yer alan DLC’lerin ekstra silah, görev ve kostüm gibi içeriklere sahip olduğunu biliyorduk. Paylaşılan bilgiye göre, Cyberpunk 2077’nin ek içerikleri de aynen The Witcher 3 oyununda olduğu gibi eklemelere sahip olacak. Buraya tıklayarak, CD Projekt Red’in hazırlamış olduğu duyuruya ve Cyberpunk 2077’nin resmi internet sitesine gidebilirsiniz.

Aynı şekilde The Witcher 3 oyununda olduğu gibi hikaye eklemelerinin de Cyberpunk 2077’de yer alacağı biliniyor. Şu anlık bu tarz eklemelerin oyun için yapılacağı resmi olarak duyurulmuş olsa da, içeriklerinin tam olarak ne olduğu maalesef ki belli değil.