Cyberpunk 2077 Birden Fazla Sona Sahip; Fotoğraf Modu Doğrulanmadı

Yorum · 15 Görüntüleme

Cyberpunk 2077'de yeni ayrıntılar gün yüzüne çıktı.


Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

The Witcher 3: Wild Hunt gibi CD Projekt'in gelecek olan iddialı rol yapma oyunu Cyberpunk  2077'de birden fazla bitişe sahip. Araştırma direktörü Mateusz Tomaszkiewicz E3 2019'da Yongyea ile yaptığı röportajda bunu doğruladı.

The Witcher 3 üç ana bitişe sahipti. Kampanya boyunca yaptığınız seçimlere bağlı olarak herhangi birine ulaşıyordunuz. Tomaszkiewicz Cyberpunk 2077'de kaç tane sonun olacağını söylemedi. Doğrulamadan ayrı olarak hikaye farklı şekillerde bitebilir.

Tomaszkiewicz, röportajda da Prologue boyunca size otomatik olarak atananların yanı sıra herhangi bir ek kullanmadan, oyuncuların tüm kampanyadan geçebileceklerini doğruladı. Geri kalan ekler isteğe bağlı.

Geliştirici söylemesi zor olmasına rağmen eğer olursa CD Projekt Red'in bir fotoğraf modu eklemeyi düşündüğünü doğruladı. CD Projekt Red bunu ciddi olarak düşünüyor dedi Tomaszkiewicz. Bu, geliştiricilerin Cyberpunk 2077'nin bir  fotoğraf moduna sahip olmasını planladıklarını söyledikleri Eylül 2018'den çok farklı. 

Tomaszkiewicz, stüdyonun henüz Cyberpunk 2077 için seviye limitine bağlı olmadığını da sözlerine ekledi.

CD Projekt Red'in kurucusu Marcin Iwinski'ye göre, stüdyo şu anda Cyberpunk 2077 için geliştime aşamasında. Bu geliştirme sürecinin en zor kısmı diyor Iwinski.

Cyberpunk 2077 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 16 Nisan 2020'de  piyasaya sürülecek.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!