Cyberpunk 2077’de fotoğraf gerçekçiliği modunu gösteren yeni videoların inanılmaz gerçekçiliği

Cyberpunk 2077’de fotoğraf gerçekçiliği modunu gösteren yeni videoların inanılmaz gerçekçiliği

Polonya stüdyosu CD Projekt RED’in rol yapma oyunu Cyberpunk 2077’ye resmi destek bu yılın başında sona erdi. Oyun artık yeni güncellemeler ve içerik almayacak, ancak mod yapımcıları artık tamamen yaratıcılıklarını sergileyebilirler. Artık modların yeni oyun sürümleriyle uyumlu olup olmadığını düşünmelerine gerek kalmayacak, şimdi amaçları oyun içinde en fotogerçekçi grafikleri oluşturmak. Elde edilen sonuçların gerçekten etkileyici olduğunu belirtmek gerekir.

Cyberpunk 2077’deki gerçekçi grafik modlarının gösterimine yukarıdan göz atabilirsiniz. Bu videoda, oyun içinde geliştirilmiş metin dosyaları kullanan bir yazar, kendi ışıklandırma ve nesne detaylarını yeniden düzenleyen bir mod ekledi. Oyun içindeki elde edilen sonuçları gerçek fotoğraflardan ayırmak kolay değil. Özellikle taşıtlar ve statik nesneler son derece gerçekçi hale geliyor. Etrafındaki oyun karakterleri olmasaydı, modlu oyunun gerçek dünyadan ayırt edilmesi imkansız olurdu.

Mod yazarı belirttiğine göre, dosya hala aktif bir geliştirme aşamasında. Hayran, oyun içindeki aydınlatma hatalarını düzeltmeyi ve karakter detaylarını odaklanmayı planlıyor. Modifikasyonu bizzat denemek isteyenler için, modu sitemizden doğrudan ücretsiz indirebilirler.