Days Gone 1.05 Güncellemesi Her Şeyi Düzeltemedi

Days Gone 1.05 Güncellemesi Her Şeyi Düzeltemedi

Geçtiğimiz hafta Sony Bend’in motor sporları ve zombi macerası olan Days Gone’un serbest bırakıldığını biliyoruz.

Geliştiriciden oyun için yeni bir düzeltme eki yayınlandı. Şu anda yayında olan 1.05 Güncellemesi, rastgele kazalara neden olan rahatsız edici bir hatayı ortadan kaldırıyor (oyunun, yani Deek’in motor kazaları değil). Yama aynı zamanda kare hızı (FPS) düşüşü, takılamalar ve küçük hatalar gibi çoklu stabilite ve performans ayarlamaları içeriyor.

Ne yazık ki bu yama her şey kapsanmıyor ve seslerin ayrı ayrı düşmesine neden olan rahatsız edici bir ses hatası düzelmeden kalıyor. Eminim Sony Bend bunun farkında ve bu motosikletin gürültülü ve gururlu bir şekilde dolaşmasını sağlayacaktır.

 

Days Gone PS4’te kullanılabilir.

Days Gone

Salgın sonrası ölümcül bir hâl alan Amerika’da motosiklet sür ve savaş!

Bu devasa açık dünya aksiyon macera oyunundaki bozulmuş dünyanın korkularıyla yüzleşecek yeteneklere ve cesarete sahip misin?

Eski motosiklet çetesi üyesi olan ve ölümün çepeçevre sardığı topraklarda yaşama tutunacak bir sebep arayan ganimet avcısı Deacon St. John’ın yerine geç. Değerli eşya ve silah üretecek ekipmanlar bulmak için terk edilmiş yerleşkeleri yağmala veya şansını, adil ticaret veya daha kanlı yollarla hayatını sürdürmeye çalışan diğer afetzedelerde dene.

İnsanoğlu küresel bir salgın kriziyle dibe vurdu ve Kaçık olarak bilinen vahşi yaratıkların istilası altında. Zorlu Pasifik Kuzeybatısı’nda yeni bir hayata başlarken atacağın ilk adımlar, aynı zamanda son adımların olabilir.