Days Gone PS4’te Ön Yüklemeye Açıldı

Days Gone PS4’te Ön Yüklemeye Açıldı

Cuma, nihayet Bend Studio tarafından yapılan beklenen yeni Sony özel Days Gone günü olacak. Artık PlayStation Store sayfalarına ön yükleme yapmak için kullanılabilir.

Oyunun kurulumu için gerekli ilk boyutlar 67 GB’a ederinde ve buna ek ilk gün yaması ile indirilecek 17 GB daha eklenecek.

 

Umberto Moioli, Days Gone için son günlerde şöyle yazdı: “Devrimci unsurlara sahip olmamasına rağmen, Bir bütün olarak Days Gone, tutkulu bir başlık olduğunu kanıtlıyor: eğlenceli ve adrenalinli bir tetikçi oluşturmak, kullanıcılar için mevcut sayısız seçenek ile (az görenler için) son derece özgün özelliklere sahip olmayan, ancak eylemin gerçekleşmesi için bir sınır görevi görmeyi başaran bir hikaye anlatmak, hepsi Freaker ordularıyla, iyi katmanlı bir oyunla ve belki de Oscar’ı arzulamayacak, ama hayranları için karşı konamayacak film türlerine benzeyen, tehlikelerle dolu bir harita gibi görülüyor.”

 

Days Gone 26 Nisan’da PlayStation 4’te bekleniyor. En son videolar 32 dakikalık bir oyun, gerçek zamanlı kar yönetimi ve kahramanı Deacon St. John tarafından kullanılan motosikleti gösterdi.

Salgın sonrası ölümcül bir hâl alan Amerika’da motosiklet sür ve savaş

Bu devasa açık dünya aksiyon macera oyunundaki bozulmuş dünyanın korkularıyla yüzleşecek yeteneklere ve cesarete sahip misin?

Eski motosiklet çetesi üyesi olan ve ölümün çepeçevre sardığı topraklarda yaşama tutunacak bir sebep arayan ganimet avcısı Deacon St. John’ın yerine geç. Değerli eşya ve silah üretecek ekipmanlar bulmak için terk edilmiş yerleşkeleri yağmala veya şansını, adil ticaret veya daha kanlı yollarla hayatını sürdürmeye çalışan diğer afetzedelerde dene.

İnsanoğlu küresel bir salgın kriziyle dibe vurdu ve Kaçık olarak bilinen vahşi yaratıkların istilası altında. Zorlu Pasifik Kuzeybatısı’nda yeni bir hayata başlarken atacağın ilk adımlar, aynı zamanda son adımların olabilir.