DayZ, Bu Hafta Sonu Boyunca Oynaması Ücretsiz

0 Yorum · 86 Görüntüleme

Bohemia Interactive, DayZ ile ücretsiz bir hafta sonu daha başlattı. Oyuncuların oyunu denemeleri için Pazartesi gününe kadar vakitleri var. Ayrıca, oyunu ve yakın zamanda Livonia adlı DLC'yi daha düşük bir fiyata satın alabilirsiniz.


Steam kullanıcıları DayZ'i ücretsiz olarak deneyebilirler. Oyun bir hafta sonu için ücretsiz olarak sunulacak ve 17 Şubat Pazartesi günü 21:00’da bu fırsat sona erecek.

Tek güzel haber bu değil, çünkü bu süre zarfında hem oyunu hem de Livonia adlı DLC'yi içeren seti %40 indirim ile satın alabilirsiniz. DLC’nin kendisi ayrıca %10 indirim ile satılıyor.

DayZ Steam Linki

DayZ'nin Aralık 2013'te Steam Erken Erişim'de başladığını, 1.0 sürümünün yayınlanmasının ise yalnızca beş yıl sonra gerçekleştiğini hatırlatmakta fayda var. O sıralarda oyun tam sürümüne ulaşınca popülerliğin zirvelerine tırmanmayı başarmıştı. Ayrıca Kasım 2019'da günde ortalama 13.000 aktif oyuncuya sahipti. Projeyle ilgilenen geliştiriciler de pes etmiyor. Aralık ayında oyunun Doğu Avrupa'dan ilham alan yeni bir haritaya sahip olacaklarını söylediler.

DayZ Resmi Web Sitesi

İlgili Konu: DayZ 1.07 Güncellemesi Resmi Sunucular İçin Yayınlandı

https://twitter.com/DayZ/status/1228016233900953600
Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!