Destiny 2 Hazine Haritası: Golden Experience

Destiny 2 Hazine Haritası: Golden Experience

Destiny 2 Hazine Haritası

Destiny 2 Hazine Haritası

Destiny 2‘nin Season of Opulence’inde Chalice of Opulence yükseltmek çok zor bir iştir. Neyse ki, Emperor Calus’un Nessus elçisi Werner 99-40, sizi bu yolda ilerletmenize yardımcı olabilecek haftalık ödüller sunar. Ama onları tamamlamak için bir hazine avına çıkmalısınız. Golden Experience ödülü, Hazine Haritasını açmak için diğer faaliyetlerde bir sürü deneyim puanı kazanmanızı gerektiren, yapılması kolay olanlardan biridir.

Hazine Nerede Bulunur?

Golden Experience haritasına sahip olduğunuzda, aramanız sizi Dünya’nın EDZ’sine gönderecektir. Bunu bulmak çok zor değil, fakat söz konusu yerin adını atlamış olabilirsiniz: Maevic Square. Bu, Lake of Shadows Strike’ı yönetirken ilk karşılaşmanızın gerçekleştiği alandır.

Trostland iniş bölgesinden alanın doğu tarafından kuzeye doğru ilerleyin. Lake of Shadows için de aynı şekilde. Yol sizi birkaç yıkık, patlatılmış binadan geçirecek. Diğer taraftan geçerken, Fallen ve Taken düşmanlarının takılmayı sevdiği, büyümüş bir şehir merkezi olan Maevic Square’a gireceksiniz.

Meydanın sağ tarafındaki vitrinler ve binalar hattına bakın. Buraya sıçrayabileceğiniz yükseltilmiş bir platform var ve yaklaşırken parlayan sandığı göreceksiniz. Her zamanki gibi sandık, Chalice of Opulence’iniz için birkaç Imperial, Güçlü bir donanım dropu ve bazı Runes dağıtır.