Dissidia: Final Fantasy NT Oyununu Ücretsiz İndirin

0 Yorum · 58 Görüntüleme

Bu hafta sonu oynaması ücretsiz Steam satışının bir parçası olmasa da, Dissidia: Final Fantasy NT'nin ücretsiz sürümünün Steam'de süresiz olarak mevcut olduğunu belirtmekte fayda var.


Dissidia: Final Fantasy NT Ücretsiz

Dissidia: Final Fantasy NT Ücretsiz

Bu hafta sonu oynaması ücretsiz Steam satışının bir parçası olmasa da, Dissidia: Final Fantasy NT'nin ücretsiz sürümünün Steam'de süresiz olarak mevcut olduğunu belirtmekte fayda var. RPG, gerçek zamanlı savaşlar için sıra tabanlı işlem yapan Dissidia Final Fantasy'nin konsol portudur. Oyun, çok çeşitli ilginç karakterler, zekice mücadele ve büyüleyici bir hikaye sunar. Oynaması ücretsiz olduğu için, isterseniz oyunu deneyebilirsiniz.

Düzen ve kaos arasındaki mücadelenin kurtarıcıların ötesinden savunduğuyla, bölge varoluştan kaybolmaya mahkum edildi. Bir gizemli güç içine yeni bir hayat verir. Mücadele yeniden başlar ve dünya sizin arenanızdır.

En tanınmış Final Fantasy karakterlerinin yirmi dördü boyutlararası mücadeleye katılmak için toplandı. Aksiyon dolu, üçe üç yakın dövüşle kazanma gücü ve mantık gerektiren diğer takımlarla yüzleşin. Her savaşçı dört tipten biri olabilir: öncü, suikastçı, nişancı veya uzman. Müttefiklerinizin dövüş stillerini oynayın, cesaret sistemine hakim olun ve çelik ile büyücülük çatışmasından galip çıkın.

Standart savaşlara ek olarak, bu yeniden doğmuş dünyanın hikayesini anlatan kesik sahneler, onu yöneten tanrılar ve bunun için savaşan savaşçılar ile özel kurallar kullanan çatışmalar olacaktır.

Dissidia Final Fantasy NT İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!