Dying Light 2 Stay Human: Yayın tarihi ve ön sipariş detayları Techland tarafından açıklandı

Dying Light 2 Stay Human: Yayın tarihi ve ön sipariş detayları Techland tarafından açıklandı

Dying Light 2 Stay Human, 7 Aralık'ta piyasaya sürülecek . Duyuru , oyunun dünyasına derinlemesine dalmış benzersiz ve sürükleyici bir oyun içi web dizisi olan Dying 2 Know'un ilk bölümünde yapıldı. Techland ayrıca burada bulunan ön siparişleri de başlattı.

Dying 2 Know (D2K) bölümünün tamamı , oyunun mevcut durumunu ve bir hikaye arka planını gösteren benzersiz bir oyun Fragmanı da dahil olmak üzere Dying Light 2 ile ilgili en son haberlerle doluydu. Techland'ın YouTube kanalındaki videoya göz atabilirsiniz.

Ön siparişler yeni başlatıldığı için hemen hemen her oyuncu kendilerine en uygun benzersiz içeriğe sahip olabilir. Mevcut üç sürümü vardır; standart, deluxe ve ultimate. Oyunun herhangi bir sürümünü ön siparişle alan herkes, benzersiz bir kıyafet, silah ve yamaç paraşütü derileri içeren özel bir pakete sahip olacak.

Dying Light dünyası çok büyük ve henüz deneyimlemeyen oyuncular için Techland, dying Light'ın Platin baskısını hazırladı. imdiye kadar piyasaya sürülen tüm DLC'LERİ, Steam, GOG, PlayStation Store (yalnızca PlayStation Plus üyeleri için kullanılabilir) ve Microsoft Store'da bulunmaktadır.

Dying Light evreni hakkında daha fazla bilgi ve güncelleme almak isteyen oyuncular için Techland, konu ile ilgili yakında daha fazla bilgi açıklayacak.

Techland tarafından yayınlanan Dying Light 2 Stay Human, tüm platformlarda 7 Aralık'ta başlıyor. Ön siparişler bugün mevcut olacak dyinglightgame.com/preorder PC, PlayStation 4, PlayStation 5 sürümleri saat 9:30'dan itibaren CEST, Xbox One ve Xbox Series x|S saat 10:00'dan itibaren satışa sunulacak.