E3 2019: Tanıtılacak Tüm Oyunlar Onaylandı

Yorum · 29 Görüntüleme

E3 2019'da tanıtılacak yeni oyunlar ve oyun güncellemeri detaylarıyla burada!


Borderlands 3

1

Her yıl E3, video oyunlarında en etkili şov olmayı, derinlemesine oyun önizlemelerini ve yepyeni oyun duyurularını hedefliyor. Video oyunu yayıncıları, E3 basın konferanslarında oyun duyurularıyla izleyicilerini şaşırtmaktan hoşlandıkları için, şovda yer alacak oyunların birçoğu daha önceden duyurulmuş olmasına rağmen, gizli tutulur.

 

Bu yazının yazıldığı tarihte E3 2019 için onaylanmış 23 oyun var. Bu oyunlardan bazıları etkinliğin yüksek profilli basın konferanslarında yer alacak, diğerleri ise sadece gösteri katındakiler tarafından görülecektir. Bu oyunların çoğu henüz piyasaya sürülmedi, ancak bazıları şu anda çıktı ve E3'te açıklanan yeni içeriğe sahip olacak.

Doom Eternal

1

E3 2019 Firmaları ve Tanıtımları

E3 2019 Firmaları ve Tanıtımları

Bee Simulator

1

2K Games

 • Borderlands 3

Borderlands 2’den bu yana yedi yıl geçti, bu nedenle, bu serinin hayranları, yapımcının Borderlands 3’e el attığından şüphe duymuyorlar. Son Borderlands 3 oynanışı, oyunculara uzun zamandır beklenen devam filminin ne olduğuna dair derinlemesine ilk bakışlarını verdi. Oyun hakkında daha fazla bilgi için Haziran ayındaki E3 2019'u bekleyin.

2K Games

Farmer’s Dynasty

1

Bethesda

 • Doom Eternal

Bethesda biraz büyük bir yamadan geçiyor. Fallout 76 sadece şirketin E3 2018 için ana vitrini olmasından sonra değil aynı zamanda The Elder Scrolls: Blades de hayranları kazanmak için uğraşıyor. E3 2019, Bethesda'nın aylarca süren PR yanlışlıklarından sonra imajını onarma fırsatı sunuyor ve şirketin masaya ne getirdiğini görmek ilginç olacak. Şu anda, onaylanan tek oyun, şu ana kadar gördüklerimize dayanarak 2016 Doom'un yeniden başlatılmasına layık görülen bir takibe benzeyen kalabalığın hoşuna giden Doom Eternal.

Bethesda

The Fisherman – Fishing Planet

1

Bigben Interactive

 • Bee Simulator
 • Farmer’s Dynasty
 • The Fisherman – Fishing Planet
 • Overpass
 • Paranoia: Happiness is Mandatory
 • The Sinking City
 • Werewolf: The Apocalypse – Earthblood
 • WRC 8

Fransız video oyun şirketi Bigben Interactive, E3 2019'daki en dikkat çekici yayıncı olmayabilir, ancak şirket, 80'li yılların başından beri sektörün en eski video oyun şirketlerinden biri haline geldi. Muhtemelen en dikkat çekici Bigben oyunu olan ve H.P. Lovecraft zihin bükme çalışmalarına dayanan bir korku oyunu olan The Sinking City, E3 2019'da görücüye çıkacak. 

Bigben Interactive

Overpass

1

Capcom

 • Monster Hunter World

Video oyunu hayranları, E3 sürprizleri söz konusu olduğunda genellikle Capcom'a güvenebilirler. E3 2016, Capcom’un Resident Evil 7’yi ortaya çıkardığını gördü, E3 2017, Monster Hunter World’e ilk bakışını ekledi ve E3 2018, şirketin en sonunda Resident Evil 2 remake versiyonunu duyurduğu yerdeydi. Söylentilere göre Capcom, Resident Evil 3: Nemesis'in E3'te yeniden açıldığını duyurdu ancak bu henüz doğrulanmadı. Capcom'un onayladığı tek oyun E3 2019'da olacak, bu oyun tabii ki yayıncının yaklaşan Iceborne genişlemesi hakkında daha fazla bilgi vermesi beklenen Monster Hunter World.

Capcom

Paranoia: Happiness is Mandatory

1

CD Projekt Red

 • Cyberpunk 2077

CD Projekt Red’in Cyberpunk 2077 modeli E3 2018’de beklenmişti ve o zamandan bu yana projenin ne kadar uzaktan geldiğini görmek heyecan verici olacak. Genellikle en çok beklenen video oyunlarından biri olarak listelenen Cyberpunk 2077, bunun bir çapraz nesli olma olasılığı olduğunu düşündüğü zaman özellikle heyecan verici. Microsoft, yeni nesil Xbox konsollarını E3 2019'da duyurduğunda, bazı analistler tahmin ettiği gibi, belki de yeni donanımda çalışan Cyberpunk 2077'yi göreceğiz.

CD Projekt Red

The Sinking City

1

Electronic Arts

 • Anthem
 • Apex Legends
 • Battlefield V
 • Star Wars Jedi: Fallen Order

Bethesda gibi, Electronic Arts da Star Wars Battlefront 2 ganimet kutusu tartışmaları ve Anthem dramalarından sonra görüntü sorunu ile mücadele ediyor. EA, E3 2019 için geleneksel bir basın toplantısından vazgeçmeyi tercih ediyor, ancak şirket Anthem'in geleceği, olası yeni bir Apex Legends karakteri, Battlefield V için daha fazla içerik ve ilk Star Wars Jedi: Fallen Order oyun görüntüleri ile ilgili haberlerle taraftar kazanmak isteyecek 

Electronic Arts

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood

1

Nintendo

 • Splatoon 2
 • Super Smash Bros. Ultimate

Nintendo, E3 2019'a getireceği oyunlarla ilgili sıkıntı duyuyor. Şimdiye kadar, Big N, Splatoon 2 ve Super Smash Bros Ultimate ile özel olarak gösterilecek olan Ultimate setiyle, şov için zaten yayınlanmış olan Switch başlıklarını rekabetçi oyun etkinlikleri için doğruladı. Nintendo bu etkinlikleri Splatoon 2 ve Super Smash Bros. Ultimate için yeni DLC duyurmak için kullanacak olabilir, bu yüzden bu oyunların hayranları 11 Haziran'da E3 2019 Nintendo Direct sunumu için hazır olsun.

Nintendo

WRC 8

1

Techland

 • Dying Light 2

Açık dünya zombi oyunu ilk E3 2018'de ilan edildiğinde Dying Light 2 coşkuyla karşılandı. O zamandan beri oyundan çok fazla bir şey görmedik, ancak Techland, Dying Light 2'yi E3 2019 için tam güçle geri getirme sözü veriyor. Eğer şanslıysanız, şovdaki bir Dying Light 2 çıkış tarihi duyurusuna bile maruz kalabiliriz, ancak bu şu anda sadece spekülasyon.

Techland

Monster Hunter World

1

Xbox Game Studios

 • Halo Infinite

Microsoft, Sony’nin yokluğundan yararlanmak istiyor ve E3 2019’da “büyük” oynamaya söz verdi. Microsoft'un yeni nesil Xbox konsolunu duyurma olasılığı fanların canlanmasına neden oluyor, ancak birçoğu da nesiller arası bir oyun olduğu söylenen Halo Infinite'a düzgün bir şekilde bakmayı dört gözle bekliyor.

Xbox Game Studios

Cyberpunk 2077

1

E3 2019, 11 Haziran - 13 Haziran tarihleri arasında California, Los Angeles'ta gerçekleşecek.

Daha fazla haber için bizi takipte kalın.

Anthem

1

Peki siz en çok hangi oyunu merak ediyorsunuz? Anketimize Katılın!

Peki siz en çok hangi oyunu merak ediyorsunuz? Anketimize Katılın!3

Apex Legends

1

Battlefield V

1

Star Wars Jedi: Fallen Order

1

Splatoon 2

1

Super Smash Bros. Ultimate

1

Dying Light 2

1

Halo Infinite

1
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!