EA, Yeni Skate Oyununu Duyurdu

0 Yorum · 140 Görüntüleme

EA, yeni bir Skate oyunu üzerinde çalıştığını doğruladı


 

ABD merkezli video oyun geliştirici Electronic Arts, Twitter hesabından oyuncuları oldukça heyecanlandıran bir paylaşım yaptı. Yapılan paylaşımda, yayıncı yeni bir Skate oyununun geliştirildiğini duyurdu. Her ne kadar oyunla alakalı önemli bir paylaşım yapılsa da oyun şu an için geliştirilme aşamasının başlarında. Yani oyunu oynayabilmemiz içni en az birkaç yıl beklemek zounda kalabiliriz.

EA Play Live'in sonunda duyurulan yeni Skate oyunu, geliştirilme aşamasının henüz başlarında. Oyun ile ilgili henüz bir görüntü gösterilmedi ve yeni oyunun Skate 4 olarak adlandırılacağı doğrulanmadı. Ayrıca oyunun hangi platformlara geleceğini veya ne zaman piyasaya sürüleceğini bilmiyoruz.

 

Yönetmen Cuz Parry duyuru videosuna "Geri döndük, yapıyoruz - Skate oluyor," dedi.

Oyun direktörü Deran Chung ise, "Yıllardır doğru oyunu, doğru zamanda, doğru fikirle yapmayı bekliyoruz." Chung, yeni Skate oyunu için "gerçekten erken" olduğu konusunda uyardı, bu yüzden oyunun yakın zamanda çıkması beklenmiyor.

En Skate oyunu, PS3 ve Xbox 360'ta piyasaya sürülen 2010'un Skate 3'üydü. Uzun yıllardır hayran yeni bir oyun için sabırsızlanıyorlardı ve sonunda oluyor.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!