eFootball PES 2020 Demo Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yorum · 3 Görüntüleme

Bir Düzenleme Modu ve 14 takım olacak. PC demosu, konsol demosuyla aynı anda yayınlanacaktır, bu şüphesiz ki tüm PC futbol hayranlarını memnun edecek bir şey.


eFootball PES 2020 Demo

eFootball PES 2020 Demo

Konami eFootball PES 2020 PC demosunun 30 Temmuz'da Steam'e geleceğini onayladı. PC demosu, konsol demosuyla aynı anda yayınlanacaktır, bu şüphesiz ki tüm PC futbol hayranlarını memnun edecek bir şey.

eFootball PES 2020 demo, çevrimiçi maçlar için Quick Play ve Co-op ile bir Düzenleme Modu sunacak. Konami'ye göre, ilk defa futbol serisinin demo versiyonu bu özelliği destekliyor olacak. Oyuncular kendi kitlerini oluşturabilecek ve takımları düzenleyebilecekler.

Ayrıca, demo sürümünün Konami'nin geçen ayki en büyük oyun etkinliği E3 2019'da sergilediği yapısından daha gelişmiş olacağını da belirtmekte fayda var.

Demoda 14 tam lisanslı takım yer alacak ve Konami 11 tanesini açıkladı: FC Barcelona, Arsenal FC, Palmeiras, Flamengo, Sao Paulo, Sport Club Corinthians Paulista, Vasco da Gama, Boca Juniors, River Plate, Universidad de Chile ve Colo-Colo.

eFootball PES 2020, FOX Motorunu kullanıyor ve 10 Eylül'de piyasaya çıkması planlanıyor.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!