eFootball PES 2020'nin Mobil Sürümü Geliyor

0 Yorum · 97 Görüntüleme

Güncelleme daha ince ayarlı bir top sistemi ve Finesse Dribble'ı içeriyor. PES hayranları, eFootball PES 2020'nin merakla beklenen mobil sürümü için daha fazla beklemek zorunda kalmayacak.


eFootball PES 2020 Mobile

eFootball PES 2020 Mobile

PES hayranları, eFootball PES 2020'nin merakla beklenen mobil sürümü için daha fazla beklemek zorunda kalmayacak. Konami bugün en son mobil güncellemenin Ekim ayında yayınlanacağını, PC ve konsol sürümleri için zaten duyurulmuş olan özelliklerin çoğunun olacağını duyurdu. Özellikle yetenekli oyuncular, rakiplerinizi geride bırakmanıza izin veren gelişmiş bir teknik olan Finesse Dribble'ı kullanabilecekler.

PES 2020 ile Konami, FC Barcelona ve Arsenal ile ortaklığını yeniledi. Oyun ayrıca Manchester United, Alman şampiyonu FC Bayern München ve İtalyan şampiyon Juventus gibi takımları da içerecek. Konami ayrıca PES 2020'nin daha hassas bir şekilde ayarlanmış bir top sistemi ve daha gerçekçi bir savunma AI davranışı içereceğini vaat ediyor.

Rekabetçi oyuncular Aralık ayında yeni Matchday çevrimiçi modunun piyasaya sürülmesini dört gözle bekleyeceklerdir. PES 2020, her hafta önemli bir maç veya derbi oyunu seçecek ve bu sayede oyuncular bir takım seçip ödüller kazanma şansı için yarışabilecek.

Futbol oyunlarına gelince, Pro Evolution Soccer satışlarda FIFA'nın gerisinde kalıyor. Ancak PES serisi, EA Sports ağırlığından çok daha üstün olduğu konusunda ısrar eden özel bir hayran kitlesine sahip. PES oyununun FIFA ile karşılaştırıldığında zaman zaman daha gerçekçi olduğu bile hissedilebiliyor. Yine de bazıları, Konami'nin geçen yıl rakiplerine karşı UEFA Şampiyonlar Ligi lisans haklarını kaybetmesinin seri geleceği için bir darbe olduğunu düşünüyor. Belki bu son mobil güncelleme eleştirilerin yanlış olduğunu kanıtlayabilir.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!