Efsanevi Macera! Eleştirmenler Elden Ring: Shadow of the Erdtree Hakkındaki Kararlarını Verdi

Efsanevi Macera! Eleştirmenler Elden Ring: Shadow of the Erdtree Hakkındaki Kararlarını Verdi

Shadow of the Erdtree için büyük hikaye ek paketinin Elden Ring için sadece birkaç gün kaldı ve bugün incelemelerin yayımlanması yasağı sona erdi. Tahmin edebileceğiniz gibi, Shadow of the Erdtree basın mensupları ve blog yazarlarından övgü dolu yorumlar alıyor.

Şu anki Metacritic puanına göre Elden Ring: Shadow of the Erdtree’nin ortalama değeri 95 puan ve OpenCritic’te 94 puan. Genel olarak, FromSoftware harika bir oyun için harika bir ek paket yayınladı ve sizi saatlerce oyunun içine çekecek.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree’nin PC ve konsollarda 21 Haziran’da piyasaya çıkması planlanıyor.

İncelemeleri okursanız şunları görebilirsiniz:

Spoiler

Bir önceki on yılın en iyi aksiyon-RPG’lerinden birine uzmanca hazırlanmış bir genişleme, temel oyunu sadece tamamlamakla kalmaz, aynı zamanda temas ve oyun sistemini daha da genişletir.

Bu, Elden Ring’i baştan beri harika yapan şeyin devamı. Epik bir macera!

Elden Ring: Shadow Of The Erdtree, hayal ettiğimden çok daha büyük bir genişleme ve beklentilerim zaten biraz yüksekti. Şahsen bazı eksiklikleri olduğunu düşünsem de, genel olarak etkileyici olmasını engellemez. Bu genişleme sanki Elden Ring’i tamamen tamamlıyor, zaten bir bütün proje gibi hissettiren bir oyun, ve tamamlanması gereken bir şey olduğunu hiç düşünmediğim bir şekilde. Elden Ring’i Shadow Of The Erdtree olmadan artık hayal edemiyorum, sanki Realm Of Shadow bu süre boyunca varmış gibi.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree beklemeye değerdi ve daha fazlası. Daha önce de söylediğim gibi, bu FromSoftware’den en iddialı DLC ve bu bir abartı değil. Elden Ring’i sevdiyseniz, bu DLC’de size her şeyi seveceksiniz. Keyfini çıkarın çünkü Hidetaka Miyazaki, bu genişlemeden sonra başka bir şey olmayacağını söyledi.