Ekim Ayında Çıkacak Oyunlar

Yorum · 28 Görüntüleme

Selamlar, bugün konumuz ekim ayında çıkacak oyunlar!


Paranoia: Happiness is Mandatory

Paranoia: Happiness is Mandatory

Sürekli mutlu olmanızın zorunlu olduğu fütürist bir dünyada geçen bir RPG oyunu. PC için piyasaya çıkan oyunu buradan indirebilirsiniz.

Geliştirici ekip Black Shamrock ve Cyanide Studio iken yayıncı firma Bigben Interactive'dir. Çıkış tarihi 2020 iken oyun deneme sürümüyle 3 ekimde dağıtılmaya başlayacak. İyi bir grafik dengesine ve hikaye sahip Paranoia, 2020'nin alternatif RPG oyunu olacak gibi.

Paranoia: Happiness is Mandatory | Welcome to Alpha Complex

Ghost Recon Breakpoint

Ghost Recon Breakpoint

Playstation 4, XBOX One ve PC'ye çıkacak Ghost Recon için önden yerinizi kapmaya bakın. Açık dünyada geçen askeri temalı nişancı oyunu Ghost Recon, tek başınıza ya da üç arkadaşınızla birlikte dört kişilik bir takım olarak oynayabileceksiniz. Fiyatı 309TL civarı olan Ghost Recon için ön siparışi buradan yapabilirsiniz.

 Ghost Recon Breakpoint, askeri strateji ve gizlilik oyunları açısından güzel bir alternatif olabilir.

Ghost Recon Breakpoint - EMEA Gameplay Launch Trailer | PS4

Concrete Genie

Concrete Genie

Çıkış tarihi 09.10.2019 olarak belirlenen, Pixelopus tarafından geliştirilen oyunun yayıncısı Sony Interactive Entertainment. Aksiyon/Macera etiketiyle piyasaya sürülecek olan Concrete Genie sizin için harika bir aksiyon oyunu alternatifi olabilir. Sürekli dışlanan bir çocuğun yaptığı çizimlerin gerçeğe dönüştürülmesini öğrendikten sonra yaşadığı macerayı anlatan, güzel hikaye sunumuyla ve iç açıcı grafiklerle Concrete Genie 2019'un akılda kalan oyunlarından biri olabilir. Playstation VR ve Playstation 4'e çıkacak Concrete Genie, konsol oyuncularını memnun edebilir.

Concrete Genie - Story Trailer | PS4

Trine 4: The Nightmare Prince

Trine 4: The Nightmare Prince

Trine serisinin dördüncü oyunu olarak piyasaya sürülecek Trine 4: The Nightmare Prince, puzzle ve macera oyuncularını tatmin edebilecek seviye. Arkadaşlarınızla dört kişi oynayabileceğiniz Trine 4, iyi bir yetenek ağacı ve güzel bir hikaye sunuyor. Boss savaşları ve dinamik savaş sistemiyle 2019'un harika bir oyunu olarak görülüyor. Gelişticiliğini Frozenbyte firması üstlenip dağıtımını Modus Games yapmaktadır. Ön sipariş fiyatı 50TL'dir. Oyunu satın almak için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

Trine 4: The Nightmare Prince - Announcement Trailer | PS4

John Wick Hex

John Wick Hex

8 Ekim 2019'da piyasaya çıkacak John Wick Hex, garip dinamikleriyle ve savaş atmosferiyle sizi aksiyona sokabilecek. Sadece PC için çıkacak oyunun garip te bir tasarlanış hikayesi var. Sizi John Wick gibi hissettirecek ve hızlı tempoda strateji geliştirmenizi isteyecek John Wick Hex, bu yılın alternatif aksiyon oyunlarından biri. Yayıncılığını Good Shepherd Entertainment yapıp geliştiriciliğini ise Bithell Games yapmaktadır.

John Wick Hex Announcement Trailer

Grid

Grid

Yarış oyunları alanında eski Grid, başarıya ulaşmış olsa da yenilenmiş iyi grafikleri ve harika bir yarış atmosferiyle sizi pistlerin tozunu attırmaya davet ediyor. 11 ekimde piyasaya çıkacak Grid; PC, Playstation 4 ve XBOX One'da yer alacak. Hem geliştiriciliğini hem de yayıncılığını Codemaster firması üstlenmiştir. Ön siparış fiyatı 92TL'dir.

Grid - Reveal Trailer

The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition

The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition

The Witcher 3, Switch için çıkıyor. 15 Ekim 2019'da Switch için piyasaya sürelecek The Witcher 3, orta çağ temalı bir macera-açık dünya oyunu. Konsol tarafında büyük bir başarıya imza atmış The Witcher, el konsolları için de eksiksiz hikaye sunumuyla yüz saate yakın oynanış deneyimi sunuyor. 60TL gibi bir fiyata sahip olan The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition, Nintendo Switch sahiplerini memnun edebilir.

Overwatch

Overwatch

Silah, aksiyon ve rekabetçi oyunu Overwatch, Switch için piyasaya sürülüyor. 15 Ekim 2019 olarak belirlenen çıkış tarihinden itibaren Nintendo Switch üzerinden oynanabilecek. 15 açık kostüme ve yüzlerce açılabilir kostümle çıkacak Overwatch, oynanabilen 31 karakter ve 28 tane haritayla muazzam bir oyun deneyimi sunuyor.

Disco Elysium

Disco Elysium

Yine 15 Ekim'de çıkacak oyunlardan biri Disco Elysium, bağımsız oyun tarafında piyasaya çıkacak. Yenilikçi RPG sistemiyle, güzel grafikleriyle bu yılın gözden kaçırılmaması gereken Indie yapımlardan biri. Açık dünya-RPG etiketleriyle piyasaya sürülen oyunun yapımcısı ve yayıncısı ZA/UM ekibi.

DISCO ELYSIUM - Release Date & Features Trailer (Official)

WWE 2K20

WWE 2K20

22 Ekim 2019 tarihinde piyasaya çıkacak WWE'nin yeni oyunu 2K20; PC,PS4 ve XBOX One için oynanabilir olacak. WWE tutkunlarının merakla beklediği serinin yeni oyunu WWE 2K20, harika grafiklere sahip. Uzun bir hikaye sunumu ve aksiyon dolu ring maçlarıyla sizi dövüş atmosferine sokacak ve dışarıdan soyutlayacak cinsten. Ön sipariş fiyatı 249TL olarak belirlenen oyunun geliştiriciliğini Visual Concepts üstlenip dağıtımını 2K firması yapmaktadır.

WWE 2K20 - Official Reveal Trailer

MediEvil

MediEvil

25 Ekim 2019 tarihiyle Playstation 4 için piyasaya çıkan MediEvil, yenilenmiş "gıcır" grafikleri ve güzel hikaye sunumuyla bu yılın akılda kalır oyunlarından biri olacak. Enterasan oynanış tarzıyla puzzle ve sonsuz aksiyonu birleştirip sizi kendi dünyasına sokacak. Ön sipariş olarak fiyatı 189TL olarak sunulan oyunun ücretsiz demosuna buradan ulaşabilirsiniz.

MediEvil – Announce Trailer | PS4

The Outer Worlds

The Outer Worlds

25 Ekim tarihinde piyasaya sürülecek The Outer Worlds; PC,PS4 ve XBOX One platformlarında oynanabilecek. Obsidian firmasının geliştirdiği oyun, kozmik bir atmosfere sahip. Bu yılın FPS tabanlı RPG oyunları arasında kendini öne çıkaracak oyunlarından biri. Kendinizi gelecekte hissedebileceğiniz geniş oynanabilir haritalara sahip The Outer Worlds'ü denemenizi tavsiye ediyorum.

The Outer Worlds – E3 2019 - Official Trailer

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare

25 Ekim tarihiyle PC, XBOX One ve PS4 için çıkacak Call of Duty'nin yeni oyunu Modern Warfare, bu yılın sessiz sedasız geliştirilen oyunlarından biri. Üstüne fazla konuşmaya gerek olmayan, hayranları tarafından çoklu-oyuncu kısmıyla beğeni toplayan Call of Duty, yeni oyununu da bu yöne doğru tasarlamış gibi duruyor. Kendi kitlesi için büyük bir beklentiye sahip Modern Warfare, bu yılın alternatif askeri strateji, aksiyon oyunlarından biri.

Official Call of Duty®: Modern Warfare® – Story Trailer

Resident Evil 5, 6

Resident Evil 5, 6

Ünlü aksiyon/macera oyunu Resident Evil, yeni oyunlarını da Nintendo Switch için piyasaya sürüyor. Nintendo'nun el konsolu Switch'e ekim bitmeden 29 Ekim'de çıkıyor. Ayrıca, satın alınabilen üç oyunu da kapsayan(RE 4, 5, 6) paketiyle de Switch'teki tüm Resident Evil koleksiyonunu satın alabilirsiniz.

Resident Evil 5 and 6 Switch Official Announcement Trailer - E3 2019

Yazar: https://forum.gamer.com.tr/uye/billie.10473000/


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!