En Çok Satan Oyunlar - 2019 4. Hafta

0 Yorum · 66 Görüntüleme

Geçtiğimiz hafta heyecanla beklenen yeni oyun vardı; Resident Evil 2 Remake. Peki bu yeniden yapım oyununda Resident Evil 2 satış listelerinde ne yaptı? Beklenildiği kadar satışlar da heyecan yaptı mı? En çok satanlar listesine bir göz atalım.


En Çok Satan Oyunlar

En Çok Satan Oyunlar

Capcom'un Resident Evil 2 remake'i, 26 Ocak'ta sona eren haftada satış listesinde zirvede yer aldı. Chart-Track, PS4, Xbox One ve PC korku oyununun Capcom'un iki yıl önceki Resident Evil 7: Biohazard'dan bu yana ve 2019’un şimdiye kadarki en büyük lansmanı olduğunu söylüyor.

Resident Evil 2'nin altında, listede tanıdık bir oyun yer alıyor. Red Dead Redemption 2 ve Call of Duty: Black Ops 4, sırasıyla 2. ve 3. sırada yer alırken geçen hafta zirvede yer alan New Super Mario Bros. U Deluxe bu hafta 3 sıra gerileyerek 4. sırada yer aldı. Resident Evil 2 dışında, bu hafta listeye yeni oyun girmedi.

Haftanın yeni oyunundan bahsedecek olursak; Resident Evil 2, yalnızca orijinalin bir yıldız versiyonu değil, aynı zamanda serinin en iyi kayıtlarından bazılarını üstlenen, endişe uyandıran ve garip durumlar sunan güçlü bir korku oyunudur. Fakat her şeyden önce yeniden yapım, hayatta kalma korku deneyimini tamamen içine alan, korkunç tonunu güvenle kucaklayan ve nadiren hikayenin sonucuna kadar izin veren gerçek bir etkileyici oyundur. Resident Evil 2 köklerini geçmişte sağlam bir şekilde sağlamış olmasına rağmen, tanıdık korkuları yepyeni ve kendine ait hissettiren bir şeye dönüştürüyor.

Haftanın en büyük oyunu hakkında daha fazla bilgi için ve yeterli donanıma sahip olup olmadığınızı Resident Evil 2 Sistem Gereksinimleri konumuzdan kontrol edin.

En Çok Satan Oyunlar Listesi

01. Resident Evil 2
02. Red Dead Redemption 2
03. Call of Duty: Black Ops 4
04. New Super Mario Bros. U Deluxe
05. FIFA 19
06. Ace Combat 7: Skies Unknown
07. Super Smash Bros. Ultimate
08. Mario Kart 8 Deluxe
09. Grand Theft Auto V
10. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!