En Çok Satan Oyunlar - Nisan 1. Hafta
Far Cry 5, 31 Mart tarihinde sona eren hafta için Xbox One'ın özel oyunu Sea of Thieves'den 1 numarayı alarak ilk hafta satışta iyi bir performans sergiledi.

En Çok Satan Oyunlar

En Çok Satan Oyunlar

Far Cry 5, 31 Mart tarihinde sona eren hafta için Xbox One'ın özel oyunu Sea of Thieves'den 1 numarayı alarak ilk hafta satışta iyi bir performans sergiledi. Satış gözlemcisi Chart-Track, Ubisoft'un açık dünya oyununun seri tarihindeki en büyük satış lansmanı olduğunu ve şu ana kadar 2018'in en büyük lansmanını yaptığını söylüyor.

Paskalya satış promosyonlarıyla FIFA 18 2. sırada ve Mario Kart 8 4. sırada yer alıyor. Geçen hafta 1 numarada olan Sea of Thieves bu hafta 3. sıraya geriledi.

Far Cry serisinin sonuncusu lansmanından bu yana eleştirmenler tarafından çok iyi karşılandı. Öyküleriyle bazı kısa tahrişlere ve kaçırılan fırsatlara rağmen, Hope County dünyasında vakit geçirmek kesinlikle keyifli bulundu. Far Cry 5, macerasına mükemmel bir şekilde uyumlu bir akış sunuyor; araştırma, keşif ve ilerlemedeki akıllı değişimler, göz kamaştırıcı açık dünyasıyla yaratıcılığa ilgi duyan ve deneyimleme zevkini belirgin bir şekilde destekliyor.

En Çok Satan Oyunlar Listesi

01. Far Cry 5
02. FIFA 18
03. Sea of Thieves
04. Mario Kart 8 Deluxe
05. PlayerUnknown's Battlegrounds
06. Call of Duty: WWII
07. A Way Out
08. Assassin's Creed Origins
09. Forza Motorsport 7
10. Grand Theft Auto V


Kaynak: 1


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları