Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy, Xbox One, Nintendo Switch ve PC'de yeni piyasaya sürüldü. Bu sürümler, The Crew 2 ile 29 Haziran günü aynı gün piyasaya çıkmış oldu. Listelere bir göz atalım.

En Çok Satan Oyunlar

En Çok Satan Oyunlar

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy, Xbox One, Nintendo Switch ve PC'de yeni piyasaya sürüldü. Bu sürümler, The Crew 2 ile 29 Haziran günü aynı gün piyasaya çıkmış oldu. Oyun The Crew 2'yi geçerek listeye 1. sıradan giriş yapmış oldu. Ubisoft'un açık dünya yarışçısı 2. sıradan listeye girerken FIFA 18 de Dünya Kupası'nın etkisiyle 3. sırada olmanın keyfini çıkartmaya devam ediyor.

Geçen hafta 1. sırada olan Mario Tennis Aces, 30 Haziran'da sona eren hafta için 4. sıraya geriledi. Buna ek olarak, perakendeci promosyonları birkaç 2016 yılı oyunları için faydalı olmuş olabilirler; Star Wars Battlefront II ve Destiny 2 ilk 40'a tekrar girerek 7. ve 16. sırada yer aldılar. Middle-earth: Shadow of War da 13. sıradan 12. sıraya yükseldi.

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy, bir yıl önce ilk kez PS4'te piyasaya sürülmüştü. Ancak şimdi çoklu platformlara geçti. Ayrıca, oyunun yeni sürümlerinde yer alan ve PS4'te ücretsiz olarak sunulan yepyeni bir seviyeye de sahip.

En Çok Satan Oyunlar Listesi

01. Crash Bandicoot: N. Sane Triogy
02. The Crew 2
03. FIFA 18
04. Mario Tennis Aces
05. God of War
06. Mario Kart 8 Deluxe
07. Star Wars Battlefront II
08. Grand Theft Auto V
09. Fallout 4
10. Far Cry 5

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları