En İyi Minecraft Bulmaca Haritaları

En İyi Minecraft Bulmaca Haritaları

Minecraft Bulmaca Haritaları

Minecraft Bulmaca Haritaları

Günlük hayatımızda beynimizin belirli bir oranını kullanırız. Ama beyninizi Minecraft oynarken genelinden biraz daha fazla kullanmak isterseniz, bu bulmaca haritaları tam da ihtiyacınız olan şeydir. Kristal Labirent benzeri bir zorluktan PhD tarzı bir takım kurgulara kadar, Minecraft’ta PC oyunlarının en iyi bulmacalarını bulacaksınız. Sizler için en zorlu Minecraft bulmaca haritalarını seçmeye çalıştık. En iyi Minecraft bulmaca haritaları listesi.

1. 30 Ways to Die

1. 30 Ways to Die

30 Ways to Die; Ölüm. Hayatın önemli bir parçası, ama aynı zamanda bu hastalıklı bulmaca haritasındaki ilerlemenin tek yolu. Oyuncular her seviye için özel araçlarla donatılacak ve kendilerini öldürmek için bunları nasıl kullanacaklarını bulmak zorunda kalacaklar. Büyüleyici.

30 Ways to Die İndir

2. The Code

2. The Code

Son derece becerili ve akıllıca tasarlanmış bir beyin bükücüsü olan the Code, kafa patlatmak için bir acımasız bulmaca koridoru içeriyor. Onları çözmek, bir parça kağıda yazıldığında ve bir hazneden aşağı atıldığında bir sonraki kapıyı açan bir kod sağlar. Bulmacalar, matematiksel bilmecelerden hız ve güç testlerine kadar çok çeşitlidir. Neyse ki, bu beyinin zorlanma anları için oyun içi bir ipucu sistemi var.

The Code İndir

3. Portalcraft

3. Portalcraft

İmitasyon, pohpohlamanın en yüksek seviyesidir. Eğer ortada küçük bir pohpohlamayı hak eden bir bulmaca oyunu varsa, bu da Portal’dır. Portalcraft, Portal oyunlarının sadece görünüşünü, hissini ve mekaniklerini değil, aynı zamanda bulmacalarının da çoğunu çıkararak olağanüstü doğrulukla Aperture Science’ı yeniden yaratır. Minecraft dünyasında, portalların çalıştığı ve momentumun hala önemli olduğu gerçeği gerçekten etkileyici bir başarı.

Portalcraft İndir

4. The Puzzle Cube

4. The Puzzle Cube

The Puzzle Cube, kendi harika hilesi olan son derece iyi tasarlanmış bir haritadır: Küpün kenarlarında yürüyebilirsiniz. Küpün dışından başlayarak, merkezi odadaki amacınıza ilerlemek için her tarafta bulmacaları çözmeniz gerekir. Küpün kenarında yürümek, düşmenize neden olmaz; bunun yerine, yer çekimi döner ve bir sonraki tarafa doğru yürümeye devam edersiniz. Harita çok oyunculu olarak oynanabilir ve bu kesinlikle oynamanızı önerdiğimiz bir yoldur.

The Puzzle Cube İndir

5. Beyond Perception

5. Beyond Perception

Minecraft bulmaca harita arenasında bir niş aramak zor, ancak bu haritanın içerik oluşturucuları, zeka oyunlarını inşa edecekleri basit bir mekanik buldu. Beyond Perception‘da konsept basittir: Gölgelerinizi açıp kapatarak, belirli nesnelerin görünmesini ve kaybolmasını sağlayap gerçekte neyin olduğunu ve neyin olmadığını bilmediğiniz parlak bir bulmaca haritasına yol alabilirsiniz.

Beyond Perception İndir

6. Enigma Island

6. Enigma Island

Minecraft, yenilikçilerle dolu ve Enigma Island‘ın yaratıcısı kesinlikle bunlardan biri. Enigma Island, özellikle elmas karşılığında takıldığınız bulmacalar için size birçok ipucu veren kendi ipuçları sistemine sahiptir. Bu inanılmaz derecede zorlu bir haritadan yararlanabilmek için kaynaklarınızı dikkatli bir şekilde kullanmak zorundasınız. Adayı keşfedin; beyninizi donanımlara taşıyın ve düz görüşten uzak gizli birçok sırrı keşfedin.

Enigma Island İndir