En İyi Minecraft Macera Haritaları

En İyi Minecraft Macera Haritaları

Minecraft Macera Haritaları

Minecraft Macera Haritaları

Macera haritaları, genellikle bina hakkında çok daha az, keşfedilmesi ve çok sık kavga etme hakkında daha fazlası olan Minecraft deneyimleridir. Tuzaklara, bulmacalara ve her türlü sırlara hazır olmalısınız. Ayrıca, birçoğunu kendiniz oldukça mutlu oynayabiliyorken, çok oyunculu için tasarlanmış birkaç kişiden fazlası var. Hepsinden iyisi, Minecraft topluluğunun çok çalışkan olması nedeniyle orada binlercesi var ve bunların çoğu çok ama çok iyi.

Onların arasından ayıklanmış, oynamak için 17 Minecraft macera haritası. Unutmayın ki, hemen hemen hepsinin, oyunun belirli bir zorluk seviyesine getirilmesi veya oynamaya başladığınızda herhangi bir blokun kırılmamasına dikkat ederek düzgün bir şekilde çalıştıklarından emin olmak için takip etmeniz gereken belirli kurallar veya ayarlar olacaktır. Her haritanın kendi kuralları vardır, ancak endişelenmeyin, içerik oluşturucular, başlamadan önce ne yapmanız gerektiğini ve yapmamanız gerektiğini size bildirir.

1. BiomeBox

1. BiomeBox

Dünyada parkour ile çözülemeyen herhangi bir sorun var mı? BiomeBox’ın yaratıcısı böyle düşünmüyor. Oyuncular için, herbiri Nether’dan pastayı farklı bir biyo-sıçramaya dayanan, daha sonra da bir alacakaranlık rüyasına dönüşecek şekilde platformda on farklı görsel seviye vardır.

BiomeBox İndir

2. Asleep

2. Asleep

Rüyalar ve kabuslar yüzyıllar boyunca, psikologların ve işleri düşünmek olan insanlarının büyüsüne kapılmışlardır. Son zamanlarda, Minecraft harita üreticileri, uyuduğumuzda olan şeyin sorusuyla başa çıkmak için adım attılar. Asleep‘te, uzay, Nether ve birkaç yanan bina boyunca gülünç eğlenceli bir boğuşma yaşarsınız.

Asleep İndir

3. Herobrine’s Mansion

3. Herobrine's Mansion

Herobrine’s Mansion, topluluğun en saygın içerik oluşturucularından biri olan Hypixel’in çalışması ve bu turda tekrar yer alacağımız bir kolektif. Bu harita, özel düşmanlar, yarım düzine patronlar, özel eşyalar ve benzersiz iksirler dahil olmak üzere keşfedilecek şeyler ile doludur. Dışarıda en iyi macera haritalarından biri olarak kabul edilir ve bu koleksiyondan bir haritayı denemek isterseniz, bunu deneyin. Arkadaşlarla oynanacak şekilde tasarlanmasına rağmen, bunu da solo olarak deneyebilirsiniz.

Herobrine’s Mansion İndir

4. Adventure Time

4. Adventure Time

Bu haritada kendinizi kaybedebilirsiniz. Bu Adventure Time esinli harita, oyuncuları fevkalade Land of Ooo’ya taşımak için özel olarak üretilmiş bir doku paketi kullanmaktadır. Bu ekstra mile gidin ve mükemmel bir cosplay deneyimi için Adventure Time skini giyin.

Adventure Time İndir

5. The Tourist

5. The Tourist

Bu harita sadece Minecraft’ın çeşitli dünyalarındaki en etkileyici yapılardan bazılarını içermiyor, aynı zamanda mini oyunlar ve kendi film müziklerini de sunuyor. Tourist, en uzun macera haritalarından biridir, başlangıçtan tamamlanmasına kadar yaklaşık dört saatte bir araya gelir, ancak kendi kilometreleriniz, oyundaki şeylere bakmak için ne kadar zaman harcayacağınıza bağlı olarak değişebilir.

The Tourist İndir

6. Kingdom of the Sky

6. Kingdom of the Sky

Kingdom of the Sky, oyuncuya harita sırasında önemli noktalarda bağlantılar veren bir dizi YouTube videosunun sağladığı oldukça yeni bir anlatım kavramını ekler. Anlatım gerçekleşirken oynayabileceğiniz gibi, Sistem Şoku veya BioShock’taki ses kayıtlarını dinlemek gibi bir şey. Onları görmezden gelin ve hala keşfedilecek hayali ve geniş bir fantazi haritanız var.

Kingdom of the Sky İndir

7. Deep Space Turtle Chase

7. Deep Space Turtle Chase

Bu bilim-kurgu haritasının yaratıcıları bunu üç ayda inşa etti ve Minecraft’ın bloklu, pastoral dünyasını son derece farklı bir şeye dönüştürdüler. Deep Space Turtle Chase, Tarsus 3’ün ötesinde bir maden istasyonunda bir yerlerde saklanan, aranan suçlu Dr. Earl S. Testudine’yi arayan oyunculara sahiptir. Onu yakalamak, tüm aklınızı ve ustalığınızı gerektirecektir.

Bu harita Minecraft için bir toplam dönüşüm olduğundan, yükleme talimatlarını izlemeden önce orijinal kopyanızı yedeklemek isteyeceksiniz.

Deep Space Turtle Chase İndir

8. Wrath of the Fallen

8. Wrath of the Fallen

Mükemmel Hypixel’den bir başka çalışma, bu hack-slash macera haritası güzel yapılar, özel silahlar, iksirler ve eşyaların yanı sıra patron dövüşleri, zorluklar, gizli bölümler ve paskalya yumurtaları ile doludur. Wrath of the Fallen iki oyuncu için tavsiye edilir.

Wrath of the Fallen İndir

9. The Escapists 2

9. The Escapists 2

En iyi hapishane simülasyon oyunlarından (bu bir tür bile olsa) ilham alan, bu haritada sekiz büyük hücre, iş ve bir para birimi sistemi bulunuyor. Oyuncuların amacı, bulabileceğiniz her türlü kaynağı kullanarak nihai kaçış planını taramak ve yardımlarını kazanmak için diğer arkadaşlarınız arasında notoriety kazanmaktır. Oyunların Minecraft uyarlamaları gittikçe, Escapists 2 bir klasik haline gelmektedir.

The Escapists 2 İndir

10. Last Jump Hero

10. Last Jump Hero

Last Jump Hero‘yu yüklerken bağlam, uyumlu görsel tasarım veya oyun varyasyonu ile ilgilenmeyin. Bu parkour haritası, yalnızca bir kaç olası Minecrafterlar’dan bir şey soruyor: atlamaya ve başarısızlığın ön kabulüne istekli olma.

Last Jump Hero İndir

11. Star Wars

11. Star Wars

Elmas ışın kılıcı ister misin? Büyük ihtimalle istersiniz. Ayrıca Hypixel tarafından ve Mine Wars doku paketi ile kullanım için, stormtroopers ve Star Destroyers‘ın bu destansı macerası, karlı araziler ve hatta derin uzayda yolunuza çıkmaya çalışıyor. Tüm Star Wars kutularını, blaster tüfekleri, Jedi şövalyeleri, AT-AT’leri ve hemen hemen her şeyi isteyebilirsiniz.  Minecraft’ta bu Imperial yürüyüşçülerin oldukça iyi görünmesini eklemeliyiz.

Star Wars İndir

12. Fireworks Parkour

12. Fireworks Parkour

Özgür favori Mirror’s Edge’in beyaz ve kırmızı estetiğine sahip olan Fireworks Parkour, benzersiz bir twist ile klasik bir Minecraft platform haritasına sahip: ustaca zamanlanmış atlayışlar yerine, TNT ile kendinizi harita üzerinden taşıyacaksınız. Sadece zıplamaktan biraz daha zordur, çünkü bir dizi patlamaya başladığınızda nefesinizi durduramaz ve yakalayamazsınız. Her bir patlamadan çıkan havai fişekler, aynı zamanda, görsel bir dokunuşa da yol açar.

Fireworks Parkour İndir

13. Pokemon Johto

13. Pokemon Johto

Her zaman istediğin 3D Pokemon macerasını sağlaman için Nintendo sana bu haritayı verdi. Bu Pokemon haritası Gold ve Silver’ın Johto bölgesine dayanıyor. Patronlarla dolu bir macera dizisi, NPC mağazası ve tamamen işlevsel Super Potions sunan Johto, kendi müziği ve GameBoy oyunu gibi hissettiren Minecraft bloklu görselleriyle otantik Pokemon hissini tamamlıyor.

Tabii ki, canavarlarla savaşmak bir yerde olmalı ve bu harita savaş sistemi için Pixelmon modundan faydalanmazken, silahları eğlenceli bir şekilde Pokemon canavarları olarak resmetiyor ve onlarla fiziksel olarak mücadele etmenizi sağlıyor.

Pokemon Johto İndir

14. The Dropper 2

14. The Dropper 2

The Dropper 2, sizi baş döndürücü bir yükseklikten düşüş yaşamanızı istiyor. Karmaşık bir örümcek ağı bloklarını ve engelleri aşağıya çekmek, bir engele karşı sıçramaktan kaçınmak için vücudunuzu doğru yönde kaydırmanız gerekir (vurduğunuzda bloğu uzaklaştırmak kesinlikle yasaktır). Dead Space’deki o çılgın uzay enkaz bölümlerini düşünün ve oradasınız.

The Dropper 2 İndir

15. Zombie Apocalypse

15. Zombie Apocalypse

Minecraft’ın zombilerinin şimdiye kadar yapılmış en korkunç re-skin olabilecek şeyleri barındıran Zombie Apocalypse, çılgınca hack-ve-slash aksiyon ve hayatta kalma gece-gündüz geriliminin eğlenceli bir karışımıdır. Zombie Apocalypse’in yaşayan ölülerine bıraktığı Left 4 Dead’e küçük bir borçla, onları kalın ve hızlı bir şekilde bırakır. Pusular paniğe yol açar ve panik normalde bazı kötü sonuçlara yol açar. Bir arkadaşınızı yanınızda getirin, sadece daha hızlı toparlamak için değil, aynı zamanda yardımcı bulmacaları da çözmek için.

Zombie Apocalypse İndir

16. Herobrine’s Return

16. Herobrine’s Return

Hypixel’in haritaları temel olarak Minecraft’ın üçlü-A olduğunu ve analojinin de devamları kadar ilerlediğini gösteriyor. Herobrine’s Return; Herobrine’s Mansion’nın takip edilmesidir ve bu sayede özel düşmanlar, büyük patron dövüşleri, büyü sözcükleri ve NPC ekipleri gibi dükkanlar bulunur. RPG turları, eğlenceli bir yan görev seçimi ile gerçekleştiriliyor ve Minecraft’ta nadiren görülen sinematik bir ışıltıyı ekleyen bazı harika senaryolar bile var.

Herobrine’s Return İndir

17. Teramia

17. Teramia

En büyük macera haritalarından biri olan Teramia, açık dünya, doğrusal olmayan bir RPG’dir. Odaklanmış bir kurgu arayışından yoksun olan Teramia, sizi dolaşmaya, çeşitli bölgeleri keşfetmeye ve yol boyunca karşılaştığınız NPC’lere yardımcı olmaya hazır bırakır. Çok çeşitli çeteler ve dostça köylüler tarafından doldurulan dört bölgeye ayrılan bölgeler, aynı zamanda dokuz zindan ve bir dizi kaleye ev sahipliği yapıyor. Yapım aşamasında iki yıl süren bir proje olan Teramia, sürekli olarak yeni güncellemelerle büyümekte olan “beta” olarak kabul ediliyor.

Teramia İndir