En İyi Minecraft Pocket Edition Seedleri

0 Yorum · 10347 Görüntüleme

Minecraft: Windows 10 Edition seedleri mi arıyorsunuz? En iyi MCPE seedlerine mi ihtiyacınız var? Eh, doğru yere gelmiş olabilirsiniz. En iyi Minecraft Pocket Edition seedlerinin listesini oluşturduk.


Minecraft Pocket Edition Seedleri

Minecraft Pocket Edition Seedleri

Minecraft: Windows 10 Edition seedleri mi arıyorsunuz? En iyi MCPE seedlerine mi ihtiyacınız var? Eh, doğru yere gelmiş olabilirsiniz. Minecraft'ın Windows 10 versiyonunun oyunun normal PC versiyonundan farklı olduğunu ve geleneksel Minecraft seedlerinin işe yaramadığını fark etmişsinizdir. Bunun nedeni, Windows 10 sürümünün cep telefonlarında görüldüğü gibi Minecraft Pocket Edition olmasıdır. Doğru sonuçları almak için farklı seedlere ihtiyacınız olacak. Eğer Minecraft Pocket Edition indirmek isterseniz şuradan indirebilirsiniz; "Minecraft APK İndir".

Yani Minecraft maceranıza başlamak için harika bir tohum arıyorsanız, seed kutusuna ne yazmalısınız? En iyi Minecraft Pocket Edition seedlerinin kullanışlı listesi oluşturmaya çalıştık.

1. 1408162313

1. 1408162313

Bu nadir Minecraft PE seedinde dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Büyüdüğünüz yerden çok uzak olmayan bir iskele, lav havuzu ve bir demirci ile tamamlanan büyük bir köy bulacaksınız. En iyi bit, yekpare bir yeraltı şelalesine, lav havuzuna ve altı kolay erişilebilir elmas bloğuna ev sahipliği yapan yakındaki bir mağara sisteminde bulunabilir.

2. -2139956204

2. -2139956204

Sonunda; pürüzlü gibi uçurumlar, yuvarlanan ve biraz da bit alanlar için bir seed. Bu Minecraft PE tohumu, dağların, biyokütlenin ve müthiş doğal özelliklerin bir koleksiyonunda doğacak ve onu gerçek bir epik ada kalesi yapmak isteyen Minecrafterlar için ideal hale getirecektir. Muazzam uçurum yüzlerinin yanı sıra lav akıntıları, şelaleler ve onlarca mağara bulacaksınız. Bu, adayı yaratıcı iradenizle eğmeye başlamadan önce yapmak için ciddi bir araştırma yapmanız anlamına gelir.

3. 98450566

3. 98450566

Şelaleler geçen yılın modasıydı. Şimdi moda bir uçurumun suratından dökülen muhteşem lav sütunları. Bu Minecraft PE seedi size görsel oynanıştan fazlasını sunuyor. Sadece spawn noktasında biraz kazı yapın. Demir, kömür, obsidyen, altın ve elmaslarla dolu terk edilmiş bir mayın tarlasını çabucak bulacaksınız.

4. 66898262

4. 66898262

Gelişmekte olan maceracılar için ideal olan bu Minecraft PE seedi, sizi güzel bir şekilde inşa edilmiş bir demirci köyünde, hem gizli hem de sırla dolu düz ve biyolojik bir bölgede oyuna başlatacak. Köyü iyi inceleyin çünkü zombiler ile dolu büyük bir yeraltı kalesi, bir End Portal ve mantarlarla dolu bir maceraya atılacaksınız.

5. 50975

5. 50975

Bir Minecraft seedi bir köy ürettiğinde, normalde her şekilde mükemmeldir. Bu seed olmasa da. Bu Minecraft PE seedi, bir dağın yan tarafında bir köy inşa etmeye çalışır; bu da ulaşılamaz bir plato üzerindeki herkesin üzerinde yükselen bir evin ve dağın kenarına gömülmüş bir mahsul bahçesi ortaya çıkarır. Kamp kurmak için eşsiz bir yer.

6. mamaMOOSE

 6. mamaMOOSE

Köyler, kilometrelerce terk edilmiş küçük kulübelerle ve terkedilmiş topraklarla çevrili olma eğilimindedir. Bu Minecraft Pocket Edition seedi küçük yerleşim yerlerinden memnun değil ve üç köyü birleştirerek bir Minecraft kasabası haline getiriyor. Oyuncular tarafından değil, tamamen oyun tarafından oluşturulan böyle bir kalabalık alan bulmak nadirdir.

7. infinity

7. infinity

Bu Minecraft PE çekirdeği, ilk olarak oldukça genel bir ormanlık alan biyoseni olarak ortaya çıkar. Ancak yukarı baktığınızda, yaya olarak pek gördüğünüz şeyler değil. Yüzen adalar sonsuzluğun eşsiz bir satış noktasıdır ve kesinlikle kendi  hava üssü'nüzün temelleridir.

8. Mesa plz

8. Mesa plz

Hayatta kalma ada oyuncuları için mükemmel bir Pocket Edition seedi, sizi çevreleyen uçsuz bucaksız okyanustan başka hiçbir şeye sahip olmayan küçük bir çölde doğacaksınız. Ancak, adanın altında demir ve bazı nadir kaynaklarla dolu derin tüneller ve mağaralar ağı bulunur. Bu da bunu zorlu ama eğlenceli bir hayatta kalma ada haritası yapar.

9. 742382451

9. 742382451

Aslında Mesa Spike biyomu diye bir şey yok, ama bu seed sizi böyle bir biyomun var olduğuna inandıracak. Spawn noktasından Mesa biyomuna doğru ufak bir gezintiye çıkın, kısa bir yolculuğun ardından bu kara parçası size dev, çok dokulu stalagmit oluşumlarını sunacak. Minecraft PE seedlerinden elde ettiğimiz en eşsiz manzaralardan birisi olduğundan eminiz.

10. kick me from the hill

10. kick me from the hill

Aşırı bir dağ biyomeni olan bir çekici tarafından sınırlandırılmış bir bataklık biyomeni; bir öğleden sonra yürüyüş için mükemmel. Ve bu sizin için yeterli olmamalı. yakınlarda uyuyan bir köy var. Zümrüt, altın ve demir bir kaskla dolu bir demirci atölyesi var.

11. 1388582293

11. 1388582293

İyi bir köy bulabilmek için saatlerinizi harcayabilirsiniz. Bunun yerine bu Minecraft PE seedini kullanın ve hem biraz zaman kazanın hem de köylerinin anasından bile büyük bir köy oluşturun. Birden çok ev, bahçe, demirci ve kiliseyle şimdiye kadar gördüğümüz en büyüklerden biri; gerçek bir Minecraft Metropolis. 

12. legend of luuc

12. legend of luuc

Bu Minecraft Pocket Edition seedini yükleyin ve bir mesa biyomunun kenarında bulunan bir çöl köyünde spawn olun. Demircide içinde zümrüt olan bir sandık var fakat heyecanlı olan kısım bu değil. Kuyuya atlayın ve kazmaya başlayın. Kendinizi bir End portal ile bir kale içinde bulacaksınız.

13. kop

13. kop

Bu seedde küçük bir nehir köyüne bakan buzul dolu bir alan var. Soğuktan esinlenen harika bir macera alanı olmasının yanında ideal bir kamp alanı. 

14. candy crush saga

14. candy crush saga

Gülünç adından dolayı kesinlikle hatırlayacağınız seed. Candy crush saga çirkin bir oyun yaratmaz, bunun yerine epik çıkıntılar ve akan şelaleler ile dolu çukurlu dağların güzel bir setini oluşturur. Sadece müthiş, ya da bloklardan yapılmış her şey gibi müthiş olabilir.

15. 1410403532

15. 1410403532

Yükselen buz çivileri ile tamamlanan güzel bir karlı biyomeni keşfedin. Mükemmel bir başlangıç evi olan kar biyomeni kenarında da bir Noel köyü var.

16. thisbattlestartedtnt

16. thisbattlestartedtnt

Minecraft'ın en çekici öğelerinden biri de dev mantar biyomudur. Diğer biyomların çoğu, coğrafi manzaraları gerçekçi bir şekilde yeniden oluşturmak için yeterli olsa da, mantar biyomu sadece 6ft boyunda fantazi kırmızı kap mantarlarını filizliyor. Normalde kırmızı inekler de eşlik ediyorlar. Bu seed, kırmızı, mantarlı sığırlarla dolu bir mantar yarımadasına yürüme mesafesinde sizi büyüleyecek.

17. 80432

17. 80432

Doğrudan spawn'dan denize doğru ilerleyin ve yakınınızda bu harika dağ sırasını su yüzeyinden çıkacak şekilde bulacaksınız. Kaynaklar ve materyaller açısından bir şeyler bulmak zor. Ama bu görünüm elmaslara değer.

18. AcE

18. AcE

Minecraft'taki keşif heyecanı, sıra dışı yerlerde olağan şeyler bulmaktan geliyor. Tuhaflık bu seedde okyanusta yer alan bir köy ile daha güçlü. Ahşap tahta blokların binalarla bir araya getirilmesiyle birlikte, burası dinlenmek için hoş bir deniz tarafı liman şehridir ve spawn olduğunuzda hemen önünüzdedir.

19. -1068624430

19. -1068624430

Bu seed, yükselen taiga ağaçları ile dolu bir ormanın kenarında, Minecraft yaşamını bir marangoz olarak geçirmeyi planlayan herkes için ideal bir seed yapıyor.

20. super pig

20. super pig

Bu seed, üste yuvalanmış gelişen bir köye sahip, büyük bir kayalık dağ oluşturur. Çevresinde bir çöl ve bataklık biyomu, büyük bir mantar ve spawn olan bir çukur da dahil olmak üzere çok sayıda ilginç bölge ve manzaraları vardır.

21. 26248

21. 26248

Hayatta kalma adasında bir sarmal : çölden oluşan bir adada bir ağaçla üretim yapılmak zorunda kalmaktansa bu seed üzerinde bir köy bulunan ıssız bir ada oluşturur. Dilsiz NPC köylülerine eşlik edebilecekken neden yalnız kalasınız ki?

22. xnxx

22. xnxx

Bu seed, muazzam çıkıntıları olan mükemmel bir yamaç dalışı tecrübesi yaşayabileceğiniz bir dağ biyomu oluşturur. Dağlar içinde demirci olan iki köy bulunan çöl ve savana biyomları ile yan yanadır. Köylerde demir ekipman, obsidyen, zümrüt ve elmalar toplayabilirsiniz.

23. -8198

23. -8198

Bu seed, yerel bir yerleşim bölgesinden isteyebileceğiniz tüm olanaklara sahip bir yamaç köyü üretir. Ancak, bu seedin gerçek yıldızı; eğer biraz kazıyorsanız, spawn yerinizin 64 bloğu içinde bir Stronghold bulacaksınız.

24. elbows

24. elbows

Spawndan birkaç dakika uzaklıkta köylülerle dolu bir köy ile maden şaftının üstüne inşaa edilmiş bir köy. Hızlı bir şekilde kaynak arıyorsanız, burada biraz kazı çalışması zaman alacak.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!