Epic Games, 12 Tane Oyunu Ücretsiz Olarak Dağıtacak

0 Yorum · 87 Görüntüleme

Son zamanların en popüler oyun platformlarından birisi olan Epic Games, oyuncuları memnun edecek bir kampanya düzenlemeye hazırlanıyor.


    2019 yılının sonlarına yaklaştıkça şirketler kampanyalar düzenlemeye başladı. Bu yazımızda izde son zamanların en önemli oyun platformlarından birisi olan Epic Games'in düzenlediği kampanyadan bahsedeceğiz. Şu an Steam'in en büyük rakibi olan Epic Games, ismini duyurmak adına sürekli olarak oyuncuları mutlu edecek kampanyalar düzenliyor.

    Epic Games Store'ın bu seferki kampanyası ise oyuncuları daha çok mutlu edeceğe benziyor. Epic Games Store, 19 Aralık 2019 tarihinden itibaren her gün dağıtımını yaptığı bir oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak.

    Epic Games Store'ın 19 Aralık 2019 tarihinden itibaren yılbaşına kadar 12 günlük süreçte oyunculara 12 ayrı oyunu ücretsiz olacak dağıtacak. Kullanıcılar bu süreçte Epic Games Store kütüphanelerine 12 tane oyunu ücretsiz olarak ekleyebilecekler. Şu an için ücretsiz olacak oyunların isimleri açıklanmasa da oyuncuları memnun edecek oyunlar olacağı düşünülüyor.

  The Game Awards Etkinliği İndirimleri

  Bunun yanı sıra öğrenilen detaylara göre Epic Games Store, Yılbaşı için de büyük indirimler düzenleyecek. Ancak bu indirimlerin detayları konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen The Game Awards etkinliği için de bir indirim başlatan Epic Games Store, 16 Aralığa kadar bu indirimi devam ettirecek. The Game Awards indiriminde bulunan oyunları merak ediyorsanız aşağıdan inceleyebilirsiniz.

  • Borderlands 3: %35 indirimli, 200,85 TL
  • The Outer Worlds: %25 indirimli, 231,75 TL
  • Control: %33 indirimli, 66,33 TL (Bu yıl En İyi Sanat Yönetimi ödülüne layık görüldü)
  • Metro Exodus: %50 indirimli, 124,50 TL
  • Outer Wilds: %20 indirimli, 31,20 TL
  • Rainbow Six Siege: %60 indirimli, 41,19 TL
  • The Division 2: %75 indirimli, 77,25 TL


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!